Інтервʼю, Особистості

“Давай поговоримо про життя”: Розмова з Юлією Приймак

На каналі журналу GLORY вийшов другий випуск авторського  YouTube-проєкту Анни Малиновської “Давай поговоримо про життя”, в якому головною героїнею стала Юлія Приймак – керівниця Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, депутатка Вінницької міської ради, радниця голови Вінницької обласної ради та співзасновниця Благодійного Фонду “Стратегія Відродження України”.

Юлія Приймак та Анна Малиновська

У цьому сміливому і захоплюючому інтервʼю Анна Малиновська розмовляє з Юлією Приймак про важливі аспекти життя та діяльності Юлії. Основна тема розмови – жінки на війні та питання, пов’язані з поводженням з військовополоненими.

“Мене мотивують сильні жінки! Жінка титан, котра рятує наших людей – для мене вона герой нашого часу! На одному з наших заходів Ukrainian Women Unity ми робили збір для підопічних Юлії – тоді я відчула її силу, характер, міць. Справжня українка – герой нашого часу!”, – коментує засновниця проєкту “Давай поговоримо про життя” Анна Малиновська. 

Юлія Приймак ділиться своїм досвідом та знаннями щодо того, як з нашими захисниками поводяться у полоні, а також які принципи та критерії обміну військовополоненими існують. Ця розмова також розкриває, що робити, якщо ваш родич або знайомий потрапив у полон, Юлія ділиться корисною інформацією для всіх, хто цікавиться цією темою.

Не пропустіть цю розмову, яка допоможе вам краще розуміти важливі питання пов’язані з військовою діяльністю та гідною поведінкою в умовах конфлікту.

Юлія ПриймакДо слова, це вже другий випуск передачі, героїнею першого стала олімпійська тренерка, відома фітнес-експертка каналу 1+1 Ксенія Літвінова. Підписуйтесь на канал та слідкуйте за новими випусками “Давай поговоримо про життя”, кожен з яких, за словами засновниці Анни Малиновської, обіцяє бути надзвичайно цікавим та важливим.

Довідка: Анна Малиновська – співзасновниця жіночого клубу Ілони Гвоздьової Ukrainian Women Unity, креативної агенції 13 Friends, випускаюча редакторка журналу GLORY, організаторка заходів та громадська діячка. З початку повномасштабного вторгнення Анною та її командою завдяки організації благодійних івентів зібрано понад 5 000 000 гривень на допомогу ЗСУ та цивільним.

Вам також має сподобатись...