GLORY for kids, Our project, Без рубрики, Діти, Інтервʼю, Особистості

Історії успіху: Євген Смерековський

Лікаря-хірурга з Ужгороду Євгена Вікторовича Смерековського знають далеко за межами Закарпаття – його неодноразово запрошували працювати в відомі закордонні та столичні клініки, але він вірний своїй країні та рідному місту. Він працює лікарем в ужгородській Центральній міській клінічній лікарні та в медичному центрі Prevention. Таку благородну професію чоловік обрав за покликом серця. Він той, хто не носить плащ супергероя, але вже багато років рятує людські життя.

Євген самотужки виховує сина Євгена Смерековського молодшого, який завдяки своєму таланту вже став відомим в Україні та за кордоном у сфері моделінгу. Женя ‒ активний учасник всеукраїнських і міжнародних фестивалів, володар безлічі титулів і нагород. Являється переможцем ІІ Всеукраїнського конкурсу моделей, нагороджений відзнакою BEST Podium model 2020, дипломом і стрічкою. Хлопчик ввійшов в ТОП «Найуспішніших дітей України» та в ТОП-10 «Талант Року» ІV енциклопедії «Найвидатніші діти України-2020». Крім того, став обличчям обкладинки цієї енциклопедії. Скарбничка перемог маленького джентльмена поповнилася також номінацією «Вибір редакції» в дитячому фотоконкурсі STAR KIDS, який організував наш журнал. А Євген Смерековський старший вже неоднократно є володарем титулу “Кращий тато року”. І, на наш погляд, це абсолютно заслужене звання. Адже не кожен може похвалитися таким татом, який буде всеціло вірити в свою дитину, допомагати йому розвиватися і надихати своїм прикладом.

Ми вирішили дізнатися, як встигати розвиватися самому, як особистість, і паралельно займатися вихованням такого активного сина, і запросили Євгена Смерековського до нас на інтервʼю. У відео ви дізнаєтеся про секрети виховання батька, якими принципами чоловік користується у вихованні дитини, як поєднувати роботу і сімʼю, а також актуальні та правдиві проблеми української медицини. Детальніше – у відео.

https://youtu.be/8yEDOo8hcIU

Фото: Із FB Євгена Смерековського

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Настя каже:

    Чудова історія

Залишити відповідь