Світська хроніка

Рекордний тунець: Ектор, Середюк та Андраде провели у Києві незвичайний аукціон (ФОТО)

На благодійному вечорі пригощали рибой, вагою 56 кг, а зібрані кошти передали на біонічні протези для українських військових


Столичний преміум-ресторан в’єтнамської кухні NAM на честь 5-річчя провів благодійний вечір – Back to the Future Dinner. Власники закладу, зірковий шеф Ектор Хіменес-Браво, Тарас та Оксана Середюк запросили гостей на аукціон, щоб зібрати кошти на біонічні протези для українських захисників ЗСУ та допомогти хлопцям повернутися до повноцінного життя.

Привітали заклад із ювілеєм та взяли участь в аукціоні багато публічних гостей. Відомий телеведучий особисто зустрічав кожного та запрошував до столу.

Вперше в історії благодійного вечора як лот був представлений фрагмент свіжого тунця, вагою 56 кг. Заради цього вечора рибу замовили в екзотичній Шрі-Ланці та доставили в Україну в спеціальній камері, щоб зберегти її свіжість. Винесення лота було гідне театральної вистави: шість бравих кухарів занесли рибу під овації та разом з Ектором розібрали тушу на очах у відвідувачів за 20 хвилин.

«Це чудовий проєкт і ще більш неймовірна вечеря, яку ви запам’ятаєте. Я щасливий, що перебуваю в Україні й робитиму все, щоб разом з вами надалі допомагати нашим героям», – сказав телеведучий.
У фіналі гостей пригощали тортом із яскраво-зеленою начинкою: у складі пандан, нова матча, яка надає десерту витонченого смаку азіатської кухні та ще декілька секретних інгредієнтів.
Зібрані на аукціоні кошти передали на біонічні протези для українських захисників.

Back to the Future Dinner – не перший благодійний вечір, який Оксана та Тарас Середюк проводять разом з Ектором Хіменес-Браво. В цьому році подібні заходи відбулися в ресторані BAO у Києві та Львові, тоді лотом виставляли картину української художниці Соні Морозюк. Загалом за весь час на біонічні протези зібрали 404 тисячі 269 грн., підтримавши ініціативу проєкту «НЕЗЛАМНІ» та платформу добрих справ dobro.ua.

До речі, на початку війни Оксана та Тарас Середюк відкрили благодійний «Гуманітарний ресторан», допомогли понад 400 000 українцям та приготували понад 2 000 000 безкоштовних обідів у Києві та області, Харкові, Миколаєві, Полтаві, Яремчі, Дніпрі.

Вам також має сподобатись...