Афіша, Світська хроніка

Як відбувся 20-й ювілейний благодійний бранч Ukrainian Women Unity (ФОТО)

Захід, організований жіночим ком’юніті Ukrainian Women Unity (UWU), зібрав на своїй двадцятій ювілейній благодійній події численних учасників. Легкість та нотки гумористичної атмосфери присутнім подарували ведучі – співзасновниця клубу, Ілона Гвоздьова та харизматичний блогер Андрій Черепущак (Галицька Діва). 

Цього разу головна мета спільноти полягала у зборі коштів на лікування, протезування та реабілітацію важко поранених військовослужбовців. Серед присутніх були справжні українські Герої – Антон Іванців та Олександр Зозуляк, які захищали нашу країну під Бахмутом та поблизу села Санжарівка в Донецькій області. Захисники розповіли про свій власний досвід та продемонстрували на своєму прикладі сучасні технології протезування.

Щедрість учасників заходу дозволила зібрати значну суму в розмірі 250 тисяч гривень, яку буде передано до Центру складного Ендопротезування, Остеоінтеграції та Біоніки.

Бранч відбувся в першому ресторані сучасної азійської кухні в Україні BAO, який зустрів гостей вишуканою атмосферою та смачними стравами. Welcome drink від компанії “Вина Світу” допоміг присутнім налаштуватися на хвилю позитиву та легкості.

Серед партнерів заходу був Дім персонального пошиття одягу у Києві Some.Art.In, власниця якого Анна Гриценко зазначила про великий спектр можливостей Дому у пошитті одягу та персональний підхід до кожного клієнта.

Анна Хаустова, засновниця та керівниця “Corcel”, компанії, що займається перевезеннями та має офіси у кількох країнах, розповіла про сучасні виклики для логістичного бізнесу. Серед запрошених спікерів захід відвідала також власниця мультикомунікативної агенції Юла, яка розповіла гостям про роль хейту у PR і привела у приклад власні робочі кейси, як працювати із різними ситуаціями у публічному просторі. Присутні також насолодились музичними паузами від українських артистів – Masha Danilova,  техно-поп гурту DUBKY, Поліни Дашкової, REYA та Mari Sem. Амадор Лопес завершив захід запальним танцювальним майстер-класом, підкреслюючи важливість насолодження моментом.

Загальною метою заходу було не лише створення святкового настрою, а й підтримка та допомога пораненим військовим, що відобразило дух спільноти UWU та патріотизм її учасників.

Вам також має сподобатись...