Мода, Поради стиліста

ТОП-6 речей, що роблять стрункішою: радить стиліст

Правильно підібраний одяг зробить непомітним все те, що ви хочете сховати від очей людей. Одяг також може зробити вас більш стрункою і легкою, головне, правильно підібрати лук. Що одягти, як комбінувати і чим доповнити, аби виглядати на декілька кілограмів стрункішою знає відомий фешн-стиліст Анна Романько. 

Анна Романько, стиліст

Ми запитали у професіонала і готові поділитися з вами секретами.

Сукня на запАх

Ніщо не робить жінку такою стрункою, як, власне, її жіночність, а сукня на запАх була придумана, аби підкреслити жіночу вроду.
Сукня є класичною моделлю, яка завдяки V-подібному вирізу робить шию довшою, а плечі менш масивними. Завдяки виразному поясу на талії жіноча фігура стає схожою на піщаний годинник, а саме такий тип фігури асоціюється с жіночністю, підкреслює Анна Романько.
«Якщо хочете зменшити об’єм в районі стегон, вам на допомогу прийде вертикальний принт», – радить спеціаліст.

Довгий жакет або піджак

Він візуально прибирає зайві кілограми за рахунок виражених плечей. Це особливо підходить для дівчат та жінок, які мають занадто «важкі стегна» або ж хочуть підкреслити шию. Жакет допоможе вам зробити фігуру збалансованою. Обирайте прямий крій, щоб сховати животик, або звужений, щоб підкреслити талію.

Прямі брюки

Анна Романько радить обирати класичні прямі брюки або джинси, звертаючи особливу увагу на довжину.
Вкорочені штани зведуть нанівець усі ваші спроби візуально схуднути. Обирайте брюки з запасом у довжині, навіть якщо зазвичай ви ходите не на підборах. Також стиліст радить придивитися до традиційного варіанту з середньою посадкою на талії: по-перше, така посадка ховає животик, по-друге, прекрасно підкреслює жіночні пропорції, і навіть пояс не знадобиться.

А якщо ремінь, все-таки, потрібен

Пояс або ремінь візуально робить нашу фігуру жіночною, тому його можна одягати не лише під брюки.
Якщо ви, наприклад, обрали для прогулянки пряму широку сукню, то за допомогою тонкого ременю вона легко перетвориться на супер романтичний прикид. Є ще варіант доповнити таку сукню широким стильним поясом – тоді і в нічний клуб можна йти, і на зустріч с друзями. Головне, підібрати пояс правильно по кольору, структурі.

Слово аксесуарам

Мабуть, ви здивуєтеся, але, за словами стиліста, в справі візуального схуднення нам можуть допомогти навіть правильно обрані прикраси. Тут треба керуватися азами стилю: на початку матеріалу Аня вже радила нам обирати вертикальний принт для того, аби виглядати більш стрункою, с підвісками все так само. Довга підвіска з темним камінням, приверне увагу до вашої шиї, змістить акценти і допоможе приховати те, що не хочете показувати.

Взуття – скажіть підборам «так»

Анна Романько радить обирати неширокі і немасивні підбори.
Серед «табу» вона називає квадратні туфлі, які візуально роблять жіночі ніжки більшими. Невеличкі підбори теж будуть нормальним варіантом, бо важливо в наш час мати змогу швидко пересуватися.

Вам також має сподобатись...