Афіша, Куди піти

INFLUENCE TALKS FORUM: 2000 людей зберуться для того, аби перейняти досвід найвідоміших інфлюенсерів країни

10 березня в Stereo Plaza відбудеться форум топових інфлюенсерів “INFLUENCE TALKS FORUM”. На всіх охочих чекають зустрічі з топовими інфлюенсерами, цікаві історії успіху, а також нові знайомства. Організаторами заходу стануть Крістіна Головінова та Карина Циганок, які вже неодноразово збирали спікерів, аби розповісти про діджитал-світ. 

Організаторки “INFLUENCE TALKS FORUM” свого часу першими під час повномасштабного вторгнення почали популяризувати українських блогерів, експертів та діджитал-сферу загалом. За їхніми плечима вже не один успішний форум, який збирав амбітних та цілеспрямованих спеціалістів.

Influence Talks Forum має на меті підняти український ринок на новий рівень. Це перший в Україні захід такого масштабу, на якому зберуться 2000 людей, щоб перейняти досвід топових інфлюєнсерів нашої країни. Зараз інфлюенсери, як ніколи, мають великий вплив та важливу місію, адже своїм прикладом мотивують розвивати країну та популяризують українську діджитал-сферу. Цього разу своєю надихаючою історією поділяться Алан Бадоєв, Нікіта Добринін, Олександр Терен, Інна Гелетюк, Анастасія Скальницька, Жан Беленюк, Андрій Леськів та Іра Кох. А ведучим заходу буде Тімур Мірошниченко.

“Ми розуміємо, що діджитал-сфера – це великий сегмент, який додасть робочих місць молоді, надихне залишатись в Україні та спробувати свої сили тут. Саме для цього ми і створюємо форум, щоб люди мали змогу перейняти досвід спікерів та надихнутися”, – говорять організаторки Influence Talks Forum.

Захід відбудеться задля підтримки збору коштів на мобільні госпіталі для ЗСУ. Благодійний фонд “Реконструкції та розвитку України” є постійним партнером заходів, а зібрані кошти під час участі у форумах направляються на допомогу нашим воїнам. 

Вам також має сподобатись...