Без рубрики, Дозвілля

ПЕСИКИ ФЕСТ

13 серпня в Києві на локації ВДНГ, UYAVA – пройшов наймасштабніший благодійний фестиваль для власників собак – ПЕСИКИ ФЕСТ.

Фестиваль відвідали понад 1500 учасників – що перевершило навіть очікування самих організаторів.

Завдяки такій великій кількості відвідувачів, проданому мерчу від Futbolka.ua та додаткових донатів вдалось зібрати на благодійні місії фестивалю 53 445 грн, та 34 кілограми корму від Royal Canin. Корм Передали Хвостатій Банді та Gostomel Shelter. А зібрані кошти поділили між БФ Хвостата Банда (на амуніцію для службових собак) та Happy Paw (на відбудову притулку).

А завдяки дотриманням спеціально розроблених правил від Асоціації порозуміння людей та тварин – на ПЕСИКИ ФЕСТ всі почувались максимально комфортно: і люди, і пухнастики.

Учасники заходу мали можливість виграти круті подарунки від партнерів. За правильне виконання команд, проходження маршруту, пошук смаколиків у квестовихзавданнях, за участь у конкурсі костюмів – песики та їх власники отримували багато подарунків від партнерів.

Жоден гість не пішов із пустими руками (і з пустими лапами теж). Серед подарунків були аптечки для собак, набори для грумінгу, повідці, смаколики від Royal Canin; пляшечки для води та сертифікати від Roni Health; смаколики від Monge та Oasy; іграшки від Genesis; корм та смаколики від Practik; сертифікати та іграшки від Bark camp; смаколики від  Home food; книгу з щоденником Оксани Галан та повідець від Biointellect; антигельмінтні препарати та жилетки від ARTERIUM та багато іншого…

Також на ПЕСИКИ ФЕСТ були представлені корми від Pro-Nutrition.

Песики з великою радістю бавились у басейнах від Petstar, а після розваг могли отримати шикарну укладку від грумінг салону Mama Pet.

І не зважаючи на спекотний день всі песики себе добре почували – бо ветеринари Зоолюкс вчасно всім надавали допомогу.

 

Учасники ПЕСИКИ ФЕСТ мали змогу займатися йогою прямо в яблуневому саду завдяки партнеру LAPKI.

А для найменших були спеціальні ігри та вікторини за програмою Біоетика від Happy Paw.

Багато гостей йшли на захід, щоб послухати одного спікера, але залишились далі щоб слухати інших. За відгуками учасників просто топовий склад спікерів. І це не дивно, адже на ПЕСИКИ ФЕСТ виступали Данута Гайда – інструктор- кінолог з 9 річним досвідом, Милованов Кирило – ветеринарний лікар-ортопед, травматолог Veterinary Hospital Genesis з досвідом понад 10 років, Кузнєцова Алевтина – власниця грумінг салону MamaPet , Левадна Ірина – ветеринарний лікар візуальної діагностики Veterinary Hospital Genesis , загальний досвід роботи – 9 років, Харітонова Світлана – виконавчий директор Асоціації порозуміння людей та тварин та Наталія Дячек – лікар ветеринарної медицини, провідний фахівець із наукової комунікації.

 

Завдяки Діджеям, які грали на ПЕСИК ФЕСТ відчувалась дійсно святкова атмосфера. Діджеї Platon, SUN RISER, Mr.Sunny, та Marocco створювали настрій увесь день.

А гостей заходу частували смачними каліфорнійськими будгерами від OGBURGER.

А для того, щоб відчуття свята тривало і далі КИЇВСТАР ТБ для всіх гостей фестивалю подарував доступ до цифрового телебачення за спеціальним промокодом PESYKY та до спеціальної підбірки для сімейного перегляду

Організатори заходу Арк Дар’я та Сандра поділились, що за запитами партнерів та учасників ПЕСИКИ ФЕСТ доведеться планувати і на наступний рік. І незважаючи на те, що всі учасники залишились надзвичайно задоволені, організатори повідомляють, що наступного разу буде ще більше розваг та ще веселіше.

Незважаючи на те, що організатори зібрали немаленьку суму, – зазначають, що планували більше коштів передати на благодійність, але великий захід – великі організаційні витрати.

Тож щоб ще допомогти пухнастикам – можна продовжувати задонатити на сторінці @pesfest.kyiv в інстаграм.

Про цей захід можна почитати на сторінках журналу Зоодруг, а також дізнатись багато цікавого про новини у зоосвіті.

Вам також має сподобатись...