Без рубрики

Багато танців, арт-терапія, музика та благодійність: Як відбувся 21-й жіночий благодійний захід Ukrainian Women Unity

27 квітня відбувся 21-й жіночий благодійний захід Ukrainian Women Unity (UWU), засновницею і ведучою якого була Ілона Гвоздьова – танцівниця і хореограф-постановник багатьох танцювальних телевізійних шоу «Танцюють Всі», «Танці з зірками».

Захід як і завжди мав благодійну мету та в цей раз жіноче комюніті збирало кошти на Квадрокоптер DJI для 4 механізованого батальйону окремої президентської бригади ім. Богдана Хмельницького, сума збору складала 170 000 тис гривень. Спільними зусиллями вдалося зібрати поки що понад 20 000 тисяч гривень, але збір продовжується! На заході була присутня матір військового Матвія – Гопкало Олена, який служить в цьому батальйоні і презентувала від хлопців розмальовану гільзу, з якої в Бахмуті наші військові героїчно нанесли удар у бік ворога. Гільзу буде виставлено на аукціон і передано власнику за найбільший донат, всі вилучені кошти підуть на збір.

В цей раз захід мав інакшу концепцію проведення, ніж усі попередні рази і вся дія відбувалася в найбільшій танцювальній студії Києва, в самому серці столиці в Winter Gardens Academy, де всі учасники заходу були залучені не тільки як слухачі і глядачі, а й безпосередньо приймали участь у майстер-класах з малювання і танцювання.

Урочисто відкривали захід чудовий танцювальний дует Ілля Мірошніченко- засновник та художній керівник у Insha Dance Company, провідний соліст у «Київ Модерн-Балет» та артист балету у Національній Опері України, хореограф та режисер, запрошений соліст у виставі всесвітньовідомого балетмейстера Едварда Клюга «Radio&Juliete», супер фіналіст шоу «Танцюють всі-8 сезон» та його партнерка Софія Андрійченко і показали уривок танцювальної вистави D.I.M. – це історії людей, які вимушено опинилися в одному вагоні евакуаційного потягу під час війни. «Дім – це процес, шлях. Отже, ми всі на шляху додому»

Під час майстер класу з малювання, який проводила Наталія Ситник – сімейна арт-терапевткиня, авторка книг та творчих проєктів, майстриня технік інтуїтивного малювання, казкотерапевтка і експертка видавництва “Колесо Життя”, жінки малювали птахів фарбами на основі духмяної запашної кави. Задача була збалансувати стан свідомості та тіла, знизити рівень стресу, проявити особисті ресурсні якості, відчути опору та підтримку, вийти на ресурсні дії. Деякі учасниці навіть отримали підказки, який рух тілом стане для них мотивацією або підтримкою. Хтось навіть спробував…

Також гості заходу мали змогу насолодитися показовими виступами професійних танцівників і поринути в атмосферу мистецтва танцю, красоти поєднання рухів тіла, музики і емоцій. Михайло Бенівський та Даяна Бондарь майстри спорту, чемпіони України, переможці багатьох міжнародних змагань, члени збірної України з танцювального спорту перенесли гостей в атмосферу ліричного вальсу і парили немов птахи по паркету. Залужний Денис і Харитонова видатна професійна пара України переможці та лауреати багатьох Всеукраїнських конкурсів подарували гостям чуттєву пристрасну румбу і запальну самбу.

Також захід підтримала юна, запальна та талановита українська співачка Masha Danilova, яка вже неодноразово підтримувала заходи UWU і вже встигла закохати жінок в свої пісні. Пісню «Лампочки» співали усі.

Фінал заходу завершився запальним танцювальним майстер класом, який провели Ілона Гвоздьова та Віталій Загоруйко. Усі гості отримали нагоду пізнати своє тіло і проаналізувати свій внутрішній стан через мистецтво танцю, де кожна жінка змогла відчути себе учасником танцювального проєкту та станцювати в парі з професійними танцівниками студії невеличку танцювальну варіацію в стилі латиноамериканських танців під запальні латинські ритми.

Загальною метою заходу було не лише збір коштів для військових, а й відновлення свого ментального та фізичного стану.

Всі гості заходу отримали приємні подарунки від мережі магазинів Watsons. Насолодились вишуканими смаколиками і welcome drink.

Вам також має сподобатись...