Світська хроніка

Українські зірки та лідери думок на прем’єрі фільму “Пам’ять любові”

У кінотеатрі “Оскар” у Києві відбулася прем’єра мелодрами з оскароносною акторкою Джессікою Честейн “Пам’ять любові”. Серед гостей були відомі українські особистості та блогери.

Покази в Україні здійснюються за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, що свідчить про важливість культурних ініціатив для розвитку країни.

Фільм “Пам’ять любові” розповідає історію жінки на ім’я Сильвія, яка намагається знайти сенс у своєму житті, зустрічаючи чоловіка на ім’я Солом, який ставить її життя під питання через свої незвичайні забуті спогади. Головні ролі у фільмі виконані Джессікою Честейн та Пітером Сарсґаардом, чия харизма та талант стали ключовими факторами успіху стрічки.

Режисер та автор сценарію Мішель Франко знову довів свою майстерність, отримавши визнання критиків та глядачів за свою роботу.

Гостями української прем’єри стали блогерки Аліна Гомон, Вікторія Кагаловська, Вікторія Шептієнко, Оксана Андрієць, Яна Вінниченко, Наталі Камишенко, Марина Арістова, Юлія Єрмолаєва, Ярина Квасній, Інна Гордєєва, Анна Колібаба, Тетяна Карікова, блогер Ігор Донскіх, акторки Марина Сердешнюк й Олена Олар, актор Роланд Мішко, журналістка Севгіль Мусаєва, кураторка Катя Тейлор, режисерка Тоня Ноябрьова, комік Костя Клепка («Чоткий паца»), політтехнолог Петро Охотін, ресторатор і маркетолог Саша Жиляєв та інші.

Завітавши на прем’єру “Пам’яті любові”, гості отримали не лише неповторні емоції від фільму, але й можливість насолодитися атмосферою культурного заходу від українського та світового кіно. Стрічка виходить у кінотеатрах уже 28 березня.

Вам також має сподобатись...