Дизайнери, Мода, Новини моди

В Києві відкрили шоу-рум українського бренду одягу OTHERWISE

Нещодавно в самому серці столиці України, на чарівному історичному Подолі, відкрив свої двері український бренд одягу OTHERWISE. Засновницею бренду є дизайнер та стиліст Анжела Чигрин.

Бренд спеціалізується на виготовленні професійних жакетів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробка унікальних моделей та використання винятково натуральних матеріалів та фурнітури стали візитівкою бренду. У магазині OTHERWISE кожен може відчути себе впевнено та красиво завдяки якісному пошиттю та увазі до деталей. Бренд прагне підкреслити індивідуальність кожного клієнта, пропонуючи створення персонального капсульного гардеробу.

Засновниця бренду Анжела Чигрин з чоловіком

У списку відомих клієнтів OTHERWISE зустрічаються такі імена як Алла Борисівна Пугачова, Darisha, Bazhana, Юлія Приймак, Катерина Кропива, Анна Малиновська, Ксенія Літвінова та інші.

Відкриття бренду супроводжувалося виступами музикантів та насолодою гостей неймовірними стравами від Кулінарної Студії “ОК”. Серед гостей були помічені такі відомі особистості як Ксенія Літвінова, Ярослава Федорова, Ольга Федорущенко, Олена Олейнікова, Яна Вінниченко, Анна Малиновська, Марина Левицька, Марина Арістова, Вікторія Кагаловська та інші.

Фото: @igor_viery, організація 13friends.ua.

Вам також має сподобатись...