GLORY for kids, Дім, Дозвілля

Відкриття фотовиставки #ПоколінняПеремоги, присвяченої дітям, що творять наше майбутнє просто зараз

Талановиті й незламні підлітки з деокупованих територій та їхні натхненні історії на світлинах Саші Маслова. 

14 грудня на 2-му поверсі ТРЦ Gulliver відбулося відкриття фотовиставки #ПоколінняПеремоги, присвяченої підліткам із прифронтових і деокупованих територій, які, попри всі негаразди, вже зараз творять наше майбутнє.

Автором світлин виступив фотограф Саша Маслов. Крізь об’єктив він показав обличчя  #ПоколінняПеремоги та «розповів» натхненні історії юних героїв, які своїми вчинками доводять, що ані пережитий досвід окупації, ані руйнування шкіл, ані постійні обстріли не зупинять їх на шляху до успіху та перемог. 

На відкритті виставки четвірка героїв проєкту Анастасія Миненко, Микита Курбанов, Кирило Гарнага та Іван Сторчак особисто розповіли про свої добрі справи й амбітні плани. А підтримати їх завітала Ілона Станкевич із Міністерства освіти і науки України:

«Ми пишаємось вами і такими дітьми, як ви. Та й фраза, що діти — наше майбутнє, для нас це не просто слова. Усе, що ми робимо, ми робимо для того, щоб ви стали успішними, самореалізованими, щоб у цій країні ви могли бути тими, ким хочете бути. Тому назва #ПоколінняПеремоги є дуже символічною, бо ми дійсно віримо, що ви є нашим поколінням перемоги», — сказала радниця Міністра освіти і науки України з питань комунікацій Ілона Станкевич.

Виставка є частиною масштабного проєкту #ПоколінняПеремоги, ініційованого освітньою фундацією GoGlobal за підтримки Міністерства освіти і науки України. Він про реальних хлопців і дівчат, які продовжують жити, створювати, допомагати, формувати громадянське суспільство. Вони — ті, в кому ми вбачаємо надію. Саме тому вкрай важливо допомагати їм на цьому шляху.

Окрім фото, в межах проєкту #ПоколінняПеремоги Назар Мануляк створив серію відеооповідей, а Яна Алтухова — серію репортажів про дітей. Тексти, фото та відео публікуватимуться на сторінці GoGlobal. Наразі вже доступно два ролика: про юного танцюриста Микиту Курбанова, що створює танцювальні відео на підтримку ЗСУ, та школярку-активістку Анастасію Миненко, яка працює над проєктом молодіжного простору. Обидва герої з міста Городня, що на Чернігівщині. 

Виставка триватиме до 7 січня 2024 року включно. Приходьте підтримати #ПоколінняПеремоги та надихнутися їхніми історіями! 

 

Вам також має сподобатись...