Fashion показ від VitaModels

Estimated read time 1 min read

В сімейному клубі «Дергачов» пройшов всеукраїнський турнір по кінному спорту. В перервах одна з найсильніших модельних шкіл України VitaModels  представила показ юних учениць.

В показі взяли участь Власенко Марія, Тітко Анна, Пагер Альона, Гопчак Вікторія, Фещенко Вікторія, Дембіцька Вікторія, Сворак Анна, Адамовская Наталия, Корнилич Валерія, Урбанська Маргарита, Пономарьова Домініка, Масалигіна Владислава, Строга Настя, Косовець Валерія, Жарікова Настя, Михайленко Ілона, Чекригіна Діана, Джавшанашвілі Христина, Ступак Валерія, Пожарська Вероніка, Гребінник Віра, Назаренко Даша, Мисліборська Ангеліна, Кривша Софія, які виступають на кращих показах та беруть участь у конкурсах краси, входять в ТОП кращих моделей України. Учасниці показу підтримують спорт, а деякі моделі вже є призерами міжнародних олімпіад.

Мені дуже приємно, що ми розвиваємо спорт, наразі моделі VitaModels дуже багато вчаться всьому – починаючи від основ правильного харчування до дефіле та позування, та вже вийшли на європейський рівень. Ми разом з Федерацією вирішили організувати щось нове, не схоже на інші fashion-покази в нашій країні. Попереду у нас нова співпраця, нові проекти і чекаємо на вильоти за кордон, де зможемо після карантину заявити про себе. Я ведуча спортивних новин і висвітлюю спорт та пропагандую здоровий спосіб життя. А в нас він ще й красивий, дивлячись на підростаюче покоління. Діти – це наше майбутнє. Тож будемо підтримувати та допомагати їм в розвитку та досягати нові цілі. Кожен  вихід наших моделей я намагаюсь бути поруч з ними, аби підтримувати  їх, адже хочу для них зробили все, що в моїх силах, щоб їхні мрії здійснювались. Нам дуже приємно працювати з Всеукраїнською Федерацією Кінного спорту – особливу подяку за організацію турніру висловлюю сімейному клубу Дергачов та голові Федарації, Президенту – Мілованову А.А.“, – коментує директор модельної школи Віталіна Савчук.

Нагадаємо, що показ пройшов в рамках всеукраїнського турніру по кінному спорту.

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment