Janeuary презентує новий хіт «In My Damn Head»

Estimated read time 1 min read

15 грудня співачка і композиторка Janeuary презентувала нову пісню під назвою «In My Damn Head».


Оксамитово-нуарна композиція розповідає про одвічну фатальність і приреченість любовних людських взаємин. За допомогою лише трьох інструментів — рояля, альта і власного вокалу — Janeuary вимальовує містичний візерунок пронизливих гармоній, а четвертий інструмент, барабани, остаточно перетворює все це на піднесений гімн amor fati.


Вокальні відтінки «In My Damn Head» місцями нагадують кращі традиції співів Ширлі Бессі, Лу Дуайон і навіть Бет Гіббонс. Janeuary так чуйно й проникливо співає про це неіснуюче кохання, що віриться в диво — у ці різдвяні й новорічні дні воно обов’язково стане реальністю. Принаймні, в декого з нас.


За словами Janeuary, пісню вона вважає зачарованою, бо хоча співачка й склала її за 20 хвилин, але остаточні правки та аранжування були закінчені лише з 58 спроби.


«Текст пісні, — розповіла Janeuary, — написала та з моїх особистостей, яка любить Шекспіра, перекладала його сонети, культивує фатальність і безвихідь людських взаємин, перетворюючи їх на високе і недосяжне ЩОСЬ».

You May Also Like

More From Author