GLORY for kids, Мода, Новини моди, Тренди

Fashion-тренди: Що буде в моді для дітей в 2021 році

Діти – це маленькі дорослі. Вони з дитинства намагаються бути схожими на своїх батьків. Дитяча мода – це окрема галузь fashion-індустрії, яка дозволяє не лише дизайнерам показати свої вміння і таланти, а й сучасним батькам розвивати в дитині смак до красивих речей, і разом з нею слідкувати за модою.

Поки всі з радістю прощалися з 2020 роком, який для багатьох став особливим – складним та трансформаційним, або ж, навпаки, з наростанням доходів, ми підготували для вас матеріал, в якому розкажемо, що ж буде в тренді дитячої моди в 2021 році. До речі, змін та трансформацій протягом минулого року зазнала і дитяча fashion-індустрія.

В цьому році для маленьких леді будуть залишатися в тренді ніжні силуети з пастельними відтінками. В 2021 році переважають стилі такі як: casual, мілітарі, гранж і класика. З фотозвітів дизайнерських показів можна побачити цікаві новинки, в тому числі з яскравим забарвленням. Також юні модники та модниці цьогоріч обирають клітинку, мережива, сірий та жовтий кольори.

В дитячій моді варто пам’ятати найголовнішу тенденцію – батьки завжди будуть обирати для своїх дітей практичні речі і віддавати перевагу натуральним тканинам. Тому фаворитами ми обрали найактуальніші, теплі та в одночас зручні дитячі образи, які відтворили в зимовій зйомці моделі агентства VitaModels.

 

 

В зйомці взяли участь:
Власенко Марія,
Тітко Анна
Масалигіна Владислава
Корнилич Валерія
Давидюк Глафіра
Мішедченко Світлана
Ковальчук Діана
Жарікова Анастасія
Савченко Софія
Левенстам Христина
Чекригіна Діана
Кочубей Софія

Фото: VitaModels

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь