Дизайнери, Мода, Новини моди

Стиліст рекомендує: Весна у стилі ANNAKIKI

Заснований дизайнером Анною Янг незалежний китайський модний бренд ANNAKIKI балансує між традиціями та бунтарством та досліджує сюрреалістичну фантазію. Порушуючи холодність технологій, він охоплює сміливу та футуристичну мову дизайну, визначену новими техніками та унікальними деталями. Відома українська fashion-експертка та стилістка Анна Романько побувала на закритому показі популярного бренду і зібрала для вас найстильніші образи.

Анна Романько, стиліст

 Колекція весна/літо 2024

Еволюція після майбутнього: Спільна еволюція людства та технологій

 

Швидкий розвиток технологічних революцій спонукає задуматися про невизначене майбутнє людства. Дизайнер Анна Янг наважується уявити: що буде, якщо люди та технології розвиватимуться разом?

Колекція ANNAKIKI «Аномальні тіла» (весна-літо 2024) є відповіддю дизайнера на це інтроспективне питання. Отже, у світі, де технології та люди співіснують, людське тіло може перетворитись у форми, які пропонують самозахист від зовнішніх загроз.

Найпомітнішим елементом цього сезону є «шип». Анна Янг, черпаючи натхнення в складних формах клітинних мутацій, перевела їх у гострі виступи, схожі на футуристичні срібні шипи. Нейлон, відновлений за технологією, використовується для створення сформованих ручним набиванням і шиттям густих заростей колючок, прикрашених принтами в смужку і горошок.

Щоб втілити постійно мінливий стан клітинного поділу, вона використовує джинсову тканину з потертими краями у поєднанні з рваним трикотажем. Розрізаючи структуру подвійної спіралі ДНК, дизайнер перетворює її на різноманітні мутовані елементи.

Таким чином Анна прагне створити новий порядок із безладу, бо вірить, що технології приведуть до нової еволюції людства.

 

Вам також має сподобатись...