Театральний квітень: прем’єра від француза, Гоголь, Вертинський та Шиллер

Ми підібрали для вас вистави цієї весни, які стоїть подивитися в столичному Молодому театрі: є прем’єра та перевірені хіти.

22 та 23 квітня зіграємо практично комедію “Як я залишилася сама” від французького режисера Григора Мане за мотивами п’єси Міро Гаврана “Папуджарі”.

Коли одного разу на порозі її дому з’явився колишній чоловік, Анна мало свідомість не втратила! Адже він мав би ще кілька років сидіти у в’язниці. І як тепер жити? В Анни нова сім’я, кар’єра, а колишній претендує на половину однокімнатної квартири та ще й завів собі коханку.

Хто в цій історії виявиться зайвим? І чи знає сама Анна, хто з двох чоловіків їй потрібен насправді?

 

«Підступність і кохання»  29 квітня

Всесвітньовідомий шедевр класика німецької літератури Фрідріха Шиллера, який вже понад два століття не сходить із провідних сцен світу, розповідає дивовижну історію піднесення леді Мільфорд – всесильної коханки герцога, що прагне досягти найвищої вершини слави, багатства й жіночого щастя. Її врода, розум та хитрість змушують тремтіти від захоплення більшість чоловіків, а її підступність не знаходить спротиву навіть серед найвигадливіших інтриганів герцогства. Проте на шляху у неї стає чисте, ніжне, палке кохання – чи зможе воно протистояти силі підступності?
Квитки

«Ліки для Ліки» 20 квітня

Що коїться з жінкою, яку зрадив чоловік та найкраща подруга? Вона боїться, вона не може опанувати свою злість. Якщо не наважується вбити себе, бо несила жити, то найкращий вихід – кинути все, втекти, нікого не бачити та почати все з початку.
Все, що їй зараз потрібно, – сигарета та ще одна доза. А він лізе зі своєю мораллю, бажає їй добра. Він же знаний психолог. Але їй так хочеться сховатися від усіх.
Проте, життя завжди вносить свої корективи. І вже дуже скоро прийде час зізнатися у слабкостях і жити далі.
Квитки

«Осінній блюз» 20 квітня

Вистава за кіносценарієм Інгмара Бергмана «Осіння соната». Одна все життя була зіркою, а інша так прагла її любові…
Напруга між двома жінками зростає з кожною розмовою, спільним обідом і навіть новим платтям. Мати й дочка, що не бачилися вічність, намагаються пробачити одна одній старі образи і знайти шлях до примирення.
Та стримати почуття, що роками ховаєш десь глибоко в душі, не так уже й легко…
Чи є шанс у родини, яка звикла жити без любові і співчуття, відродити втрачене?
Квитки

«Шинель» 22 квітня

Непримітний чиновник одного департаменту мусить змінити свою стару зношену шинель на нову. Але для цього йому потрібно змінити старе життя на нове, що він і намагається зробити. Чи зможе Акакій утримати нову шинель і нове життя у своїх руках?
Квитки

«Жагуча таємниця» 19 та 28 квітня

Вистава за мотивами новел Стефана Цвайга.
Цей дім схожий на вулик погано завуальованих таємниць, що готові вилетіти зі своїх схованок і боляче вжалити.
Чому професор так прискіпується до свого учня? Чи не тому, що його дружина надто лагідна до юнака?
Навіщо баронові заводити дружбу з хлопчаком-підлітком? Чи не заради симпатії його вродливої матері?
Хто ця бідна дівчина, що шантажує поважну пані і вимагає щоразу більше грошей?
Що переможе: кохання, страх чи почуття обов’язку, коли тримаєш у руках папірець з призовом на військову службу?
Як багато запитань! І чи знайдуть наші герої на них відповіді?
Квитки


«Убити чи любити» 28 квітня

Різдвяний вечір. Вісім красунь, що очікують на затишне родинне свято. Серед них – один чоловік, який займає особливе місце в житті кожної.
Чим же займуться напередодні свята ці восьмеро? Вони точно не сумуватимуть! А вдаватимуть впливових, успішних, розумних, закоханих, спонтанних, веселих, романтичних, ерудованих, досвідчених, мудрих, спокійних жінок, справжніх матерів, професіоналів своєї справи.
Гратимуть успіх, спокій, витримку, істерику. Гратимуть одна для одної.
До останнього пострілу…
Квитки

«Загадкові варіації» 26 квітня

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15 років відлюдником мешкає відомий письменник, приїздить журналіст із маленької провінційної газети. Аби взяти інтерв’ю. Чому нобелівський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів? А можливо, це зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав? Вони розмовляють про якусь жінку.
Хто вона?
Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами була написана видатним драматургом Е.-Е. Шміттом спеціально для бенефісу зірки французького кінематографа Алена Делона. Вона занурить вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору!
Квитки

«Пастка» 30 квітня

Весілля. Медовий місяць. Затишний будиночок у горах.
Так почалася щаслива історія подружнього життя Даніеля та Елізабет. Проте щастя не було довгим – несподівано зникає дружина…
Згодом убитий горем чоловік отримує звістку – мадам Корбан знайшлася. Але чому ж він не радіє? Бо в домі замість Елізабет з’являється незнайома йому жінка! Вона веде себе як кохана дружина і постає питання – що не так в цій історії? Кому з цих двох довіряти і як одного з них вивести на чисту воду.
Квитки

«Зачарований» 23 квітня

За п’єсою «Безталанна» Івана Карпенка-Карого.
Що буває, коли серце рветься навпіл, Ви дізнаєтесь із найкращої української п’єси про кохання. Ця історія про те, як одна бездумна помилка може зруйнувати все життя, адже справжнє почуття трапляється лише раз.
Квитки

«Неймовірна історія кохання» 25 квітня

Вони зустрілись… уві сні. А потім ще раз… і ще… І тепер, кожного разу прокинувшись, вони блукають вулицями міста, сподіваючись на зустріч. Здається, вона неминуча, адже у них є пароль, щоб не розминутись, – чудернацькі слова… Та чи зможуть вони відчути одне одного, доторкнутися, спіймати подих, тепло рук?.. А можливо, вони живуть на різних півкулях планети, у різні часи і епохи, та їхнє кохання так і залишиться усього лише сном….
Квитки

«Ріверсайдр драйв» 30 квітня

Джим Свейн – письменник, 45-ти років. Невпевнений у собі чолов’яга, в сім’ї якого справжня криза. Він виходить на набережну, щоби… що? Можливо, зустрітися з кимось чи щось обміркувати. Проте роздуми перериває волоцюга, який з’являється наче нізвідки. Цей жебрак знає про нього все – про дружину й коханку, він наче занурюється у думки головного героя.
Можливо, саме звичайний безхатько допоможе забезпеченому мешканцю мегаполіса з Ріверсайд драйв розплутати клубок проблем та визначитися з його творчою самоідентифікацією?
Квитки