Новини

Софія Яремова вперше знялася в фільмі

Ведуча телеканалу Fashion Star Софія Яремова вперше спробувала себе в ролі актриси, та знялась в одному з епізодів новорічного кіно.

Нещодавно розпочались зйомки нової новорічної комедії «Як зустріти Новий рік… І не стати Сантою». Фільм в форматі відомої стрічки “Реальне кохання”, яка підкорила світ і стала одним з головних новорічних фільмів.

«Як зустріти Новий рік… І не стати Сантою» це 5 різних історій, які трапляються напередодні Нового року. В час, коли кожна людина мала б сподіватися на якесь «новорічне диво», а діти з нетерпіннями мали б чекати на подарунки та бавитись у зимові ігри. Проте останнім часом святкова атмосфера доволі рідко приходить у наші домівки. Дорослі надто зайняті важливими справами – ритм мегаполісу не дає їм можливості навіть розслабитись, а дітям нового покоління смартфони вже давно замінили живе спілкування. Все рідше можна побачити як люди тягнуть додому ялинки, радісно обирають подарунки або ж збираються великою родиною за святковим столом. Герої новел не виняток, кожен з них вже давно, а може й ніколи не відчував справжню «магію свята».

Софія стала актрисою новели “Справжній Санта” і зіграла подружку головної героїні Кіри, роль якої грає відома актриса і перша “Холостячка” країни Ксенія Мішина.

“Для мене це неймовірний досвід. Я знаю як працювати в кадрі будучи ведучою, але бути в кадрі актрисою, це зовсім інша річ. Особливі відчуття. Так, на початку було хвилювання та мені здається, я змогла з ним впоратись. Маю надію, що все вийшло як найкраще. Правду говорять кіно – це наркотик, я вже хочу спробувати себе в інших ролях і можливо колись зіграю головну” – ділиться Софія.

Фільм можна буде побачити в кінотеатрах країни.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь