Афіша, Куди піти

Парад Надій: У Києві відбудеться головний танцювальний турнір року

У найближчі вихідні – 16 та 17 жовтня  у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» (проспект Перемоги, 40-Б) відбудеться свято танцю і грації –  XXXII Міжнародні змагання з бально-спортивних танців Парад Надій-2021

Дводенне змагання у латиноамериканській та європейській програмах не відбулося навесні цього року через локдаун, але повертається восени. Впродовж двох днів ювенали, юніори, молодь, дорослі, спортсмени категорії Pro-Am (професіонал і аматор) з майже 100 клубів України та інших стран світу змагатимуться за  300 комплектів медалей у 8-ми відділеннях: 9-00, 12-00, 15-00, 19-00. 

“Цього року кожен день змагань ми розділили на чотири відділення задля зручності глядачів і спортсменів та для дотримання санітарних норм, – розповідає Валентина Федорчук, засновниця міжнародних змагань «Парад Надій», голова колегії суддів Асоціації спортивного танцю в Україні, заслужений тренер України – Обов’язковою умовою перебування на змаганнях  є носіння захисної маски. Винятком є спортсмени, що безпосередньо змагаються на танцювальному майданчику”.

На паркеті Параду Надій 2021 змагатимуться  за 19-й за рахунком “Кубок Фокстроту” на краще виконання цього танцю від бренду “Фокстрот”. Тільки на Параді Надій спортсмени раз за разом виходять на паркет, виконуючи лише один танець – фокстрот. А судді, оцінивши усіх претендентів за  музикальністю та ритмом, лінією рухів, технікою називають кращого виконавця фокстроту  на цьому турнірі. Бренд Фокстрот, у свою чергу, відзначає лідера та ще 4 кращих пари спортсменів, але не залишає без заохочувальних сюрпризів інших учасників цього етапу змагань.

– Щороку «Парад Надій» підтверджує свій статус справжнього драйвера розвитку бально-спортивного танцю в Україні, – коментує подію співзасновник  ГК Фокстрот Геннадій Виходцев, що підтримує Парад Надій впродовж 19 років – Цей турнір як справжня  цінність, що не боїться часу та перешкод: він старший за незалежність України на 2 роки, відбувався навіть за часів фінансових та політичних криз, а тепер ще й коронокриза – справжній виклик організаторам. Бажаю турніру гідно пройти й це випробування. Легкого паркету учасникам та організаторам змагань!

Парад Надій славиться між українських аматорів та професійних спортсменів складом команди рефері. Кожному учаснику турніра  важливо почути реальну оцінку своїм танцювальним навичкам від неодноразових чемпіонів світу та Європи англійців Грехем Освіка та Алекс Іванець (Велика Британія), Стефана Осенкопа, та Бена Борка з Німеччини, Андреа Чігареллі та Фіоре Манзіоні (Італія), Януша Бялого з Польщі, Андрія Андроника  з Молдови. 16 жовтня у суботу до зіркового складу суддів долучиться Денис Самсон – учасник 8 cезону шоу (2021 рік) «Танці з зірками» – він танцює у  парі з артисткою Жіночого квартала  Олександрою Машлятіною, а вже під час вечірньої програми Денис візьме участь у змаганні в категорії ProAm разом зі своєю студенткою.

Якими б не були оцінки професійних рефері, Парад Надій організовано так, що підтримку і подяку за відданість танцю тут знаходить кожен учасник. Усі зареєстровані спортсмени вже на старті, виходячи на паркет традиційною колоною учасників, отримують подарунки від сокового партнера ТМ «Садочок» компанії Pepsico в Україні. На наймолодших талантів чекає підтримка від доброго партнера, виробника м’яких іграшок ТМ «Гулівер Країна» та танцювального магазина Dance me. Гостей розміщує готель “Редіссон Блу Поділ”. Головний освіжаючий партнер вода San Benedetto, один з найпопулярніших  італійських брендів води.

Організатори: столична Школа танців Федорчук за підтримки Геннадія Виходцева, співзасновника Групи компаній “Фокстрот”.  

 Інформаційну підтримку «Параду Надій 2021» традиційно надають надійні медіапартнери: головний партнер – медіа холдінг OBOZREVATEL, всеукраїнське видання  «Дзеркало Тижня – Україна», інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», інформаційне агентство “РБК-Україна” та всеукраїнська газета  «День». 

Головні інформаційні партнери – телеканали Прямий та Live.

 Інформаційними партнерами Параду Надій стали найкращий онлайн портал про все, чим цікавиться сучасна жінка Hochu.ua,  інтернет портали Eurostar, Lucky Ukraine, Studio of my dreams, Glory, Cut та онлайн  журнал Star Brothers.  

Вже другий рік існує традиція зіркового суддівства. В минулому 2020  зіркову колегію очолила Ганна Різатдінова, в цьому році головою зіркових суддів стала головна редакторка порталу Hochu.ua Ганна Іваненко. Разом із Спартаком Суботою ,  психіатром, научним керівником інституту когнітивного моделювання та ведучим нового шоу «Не бреши мені» на телеканалі LIVE,  а також  співачкою Yatsuta , засновницею та педагогом студії Sweet Family Club,  співачкою, телеведучою, власницею титулу “MRS. WORLD BEAUTY “- Miss Iris, до складу суддів долучиться також  засновниця порталу Studio of my dreams Наталія  Лук’янець, зіркові судді оберуть найкращих в категорії ProAm.

Промопартнером сьомий раз поспіль стало PR-агентство BeMyMedia.

Інтернет-підтримку здійснює https://flymark.com.ua/event/2778

Організатори запрошують читачів стежити за новинам фестивалю на офіційній сторінці FB https://www.facebook.com/groups/241505113899088 та Інстаграм https://www.instagram.com/parad_nadiy/?hl=ru

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь