Без рубрики, Світська хроніка

Розквіт краси: Відкриття Kapitanova Lux Cosmetics Store

 


У середу, 6 вересня, у самому серці Києва на вул Цитадельній 5/9 відбулося відкриття магазину Kapitanova Lux Cosmetics Store
. Цей захоплюючий момент став справжнім святом для поціновувачів елітної косметики та досвідчених косметологів. 

Kapitanova Lux Cosmetics Store працює з найпрестижнішими beauty-брендами світу, такими як Colorescience, Circadia, Phyto-C, Rosy Drop, Rejudicare, Cosmedix, та Swissgetal. Це високоякісна продукція, яка гарантує вам найкращий догляд за вашою шкірою. Усі бренди які представлені в магазині є офіційними і підтверджені сертифікатами.Косметичний бутік відкрила фахівець в області косметології та космецевтики, професіонал с 19-річним стажем та амбасадор бренду Is Clinical в Україні:
Оксана Капітанова

Оксана Капітанова

 

“Kapitanova Lux Cosmetics Store — це місце, де краса перетворюється на мистецтво, і ми раді поділитися цією магією з вами. Не пропустіть нагоди завітати до нас та насолодитися широким асортиментом професійних косметичних продуктів та консультацією від наших експертів. Ваша краса заслуговує на найкраще!”, – ділиться радістю власниця. 

Важливою опцією для клієнтів  Kapitanova Lux Cosmetics Store є можливість отримати професійну консультацію. Оксана Капітанова та її команда мають понад 19 років практики в косметології, і вони готові допомогти вибрати найкращий догляд для вашої шкіри. Вони постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідують виставки та навчальні семінари, щоб завжди бути в тренді та ділитися найкращими навиками зі своїми клієнтами.

 

На відкритті магазину була присутня вся команда з різних куточків України, і цей день став особливим.

Анна Малиновська, Оксана Капіталова, Ілона Гвоздьова, Лала Цукерман

Також серед гостей були клієнти, близькі друзі, лідери думок та відомі особистості,  які долучилися до цього свята краси – засновниця жіночої комʼюніті Ukrainian Women Unity, переможниця шоу “Танці з зірками” Ілона Гвоздьова, співзасновниця жіночого клубу UWU Анна Малиновська, телеведуча Аліна Доротюк, співачка SKYLLER, відомий технолог-парфюмер Ольга Саєнко, головний редактор журналу GLORY Лала Цукерман, інфлюенсери Марина Арістова, Анна Антоненко, Міла Заболотна, Марина Молодець, модель Карина Доронченко, співачка  Лія Лі, Аліса Панчук, акторка Настя Цимбалару та інші.

Аліна Доротюк
Марина Арістова, Лала Цукерман, Ольга Саєнко

 

Капітанова Оксана, SKYLLER

 

Цей вечір був не лише про відкриття магазину, але й про об’єднання талановитих фахівців, готових подарувати вам найкращий догляд за вашою шкірою.

 

Вам також має сподобатись...