«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» ДАСТЬ ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ У СУПРОВОДІ ОРКЕСТРУ У КИЄВІ!

Estimated read time 1 min read

Перші концерти у Києві за два роки гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ викликали неабиякий ажіотаж! Лише завдяки концертам, які відбулись влітку 2023 року у Києві, гурт зібрав 1 450 000 грн на допомогу Збройним Силам України.

Цього разу гурт підготував для своїх прихильників нові сюрпризи. 16 грудня БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграють великий сольний  концерт у супроводі оркестру.  Масштабний та драйвовий концерт на підтримку України: більше 20-ти музикантів одночасно на сцені, улюблені хіти та нові пісні гурту! А також зіркові гості – вперше наживо виконання дуетних треків з TAYANNA та Златою Огнєвіч.

Місце зустрічі – STEREO PLAZA. Початок о 19:00.  Концерт проходить у рамках масштабного туру «Разом до Перемоги».  

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – український гурт, який збирає тисячні зали у містах і мільйони прослуховувань на музичних платформах. Їх творчість – це уособлення світогляду українців – хороброго, чуттєвого й незламного. Українці люблять «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» за якісну українську музику, відвертість та громадянську позицію. З перших днів війни хлопці займаються волонтерством і виступають з концертами перед військовими та жителями звільнених від окупації міст. 

«Кошти з придбаних вами квитків ми спрямуємо на купівлю авто та дронів для українських військових. Нам без вас вже ніяк! Побачимось», – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

 У 2023 році гурт зіграв більше 150 концертів на підтримку ЗСУ в Україні та за кордоном.

У разі повітряної тривоги концерт буде призупинено, а організатори проінструктують глядачів про подальші дії.

**Відвідування концерту особам до 16 років дозволено у супроводі дорослих.

КВИТКИ ТУТ.

 

You May Also Like

More From Author