Як покращити сон і секс – і чому вони пов’язані?

Estimated read time 1 min read

Нещодавно в українському сегменті Instagram відбулася цікава подія: у прямому ефірі екс-учасниця «Холостяка» інфлюенсерка Адель Асанті запросила до себе на прямий ефір відомого українського сомнолога Дар’ю Пилипенко для справжньої професійної консультації. Дар’я відповідала на питання українців про сон, секс і зв’язок між цими двома речами.

Адель Асанті

На ефірі Дар’я згадала про основні наслідки недосипання, з медичної точки зору розказала, що відбувається в організмі, якщо людина хронічно не відпочиває достатньо. Окремо спеціаліст торкнулася теми емоційного вигорання, яке багато хто переживає через війну. Найчастіше проблеми українців стосувалися неможливості швидко заснути через потік інформації, фрагментарного сну з постійними пробудженнями, деякі люди почали страждати від кошмарів. Дар’я Пилипенко під час ефіру дала поради щодо покращення якості сну в такий важкий для кожного час.

Дар’я Пилипенко

Звісно, не оминули дівчата і одне з найгарячіших питань від українок: який час є оптимальним для занять сексом, або покращити свій сон? Дар’я Пилипенко також розказала, як секс і сон пов’язані і яким чином можна налагодити і те, і інше одразу.

Також глядачів цікавили такі питання:
• Як стрес впливає на сон і секс?
• Як впливає харчування на фазу відпочинку?
• Чому треба дуже обережно вживати розкручену пігулку для сну мелатонін?
• Як правильно займатися спортом після сну?
• Які існують сексуальні практики для покращення сну?

Хочете дізнатися, як за допомогою сну покращити ще й емоційний стан, а також отримати інші поради від сомнолога?
Дивіться ефір з Дар’єю Пилипенко у записі.

Радимо передивитися його і тим, хто був присутній на прямому ефірі, і почати виробляти власні корисні звички.

«Сомнолог – це людина, яка зробить все можливе, аби нормалізувати ваш сон без пігулок», – підкреслила Дар’я під час ефіру.

Тому не радимо починати самолікування і йти до аптеки, адже сомнолог вже дала поради, які допомогли мільйонам.

Окремо зазначимо, що Дар’я Пилипенко давно і активно займається просвітницькою діяльністю як волонтер. Разом з відомими українськими медіа персонами Дар’я проводить онлайн консультації стосовно сну і проблем, які найбільше тривожать українців.

You May Also Like

More From Author