Музичні новини, Новини

Прем’єра: український дует ANNA MARIA презентував потужне патріотичне відео

Український дует талановитих сестер-близнючок ANNA MARIA представили емоційну пісню та кліп, в якому знявся коханий учасниці дуету – військовий ЗСУ.


Патріотичний трек отримав назву “FIGHTING (Боротися)” і написаний двома мовами: українською та англійською. У пісні виконавиці заспівали про те, як сьогодні бореться Україна та українці. Про наших людей – справжніх героїв, завдяки яким стоїть наша країна.

ANNA MARIA: “Ми хочемо, щоб під цей впевнений біт наш народ продовжував робити впевнені кроки вперед, до перемоги! Ми хочемо, щоб ця пісня надихала, надавала сили та заряджала на перемогу. Написати цю пісню нас в свою чергу надихнули саме люди. Вони в нас найкращі. Сьогодні не кожен є солдатом, але кожен воїном. Кожен на своєму фронті. І звичайно, наші захисники, що йдуть в бій з іменем України на вустах…

“Ми неодноразово виступали у шпиталі, для поранених хлопців, для військових. І після цих зустрічей в нас нема жодного сумніву: Ми.Будемо.Боротися. Стиснувши кулак, до кінця. До Перемоги. Українці можуть так!” – кажуть співачки.

В музичному відео взяв участь коханий однієї з сестер (Анни). Хлопець на ім’я Ігор зараз служить в лавах ЗСУ та захищає країну від окупантів.
Ігор – київський поет, спортсмен, вступив добровольцем у лави Збройних сил України влітку 2022 року. Анна каже, що дуже поважає його вибір і пишається ним, але разом із тим, звичайно, сильно переживає за нього.

“Він зараз знаходиться весь час не в Києві, на бойовому завданні. І ми взагалі дуже рідко бачимося із ним… До кінця не були впевнені, чи зможе він взяти вихідний на пару днів і приїхати. Дуже щасливі, що це стало можливим. Бо була нагода не тільки реалізувати ідею відео, але й обійняти коханого. Це зараз такі цінні моменти. Ми знаємо, як багато жінок та дівчат мріють про ці обійми від своїх коханих” – каже Анна.

Сестри сподіваються, що нова пісня буде підтримувати людей та надавати сили, такі необхідні нашому народу зараз.

https://youtu.be/FIxRczeITlk

Про діяльність дуету під час повномасштабної війни:

ANNA MARIA – волонтери культурного фронту. Від початку повномасштабної війни сестри дали понад 70 концертів у різних областях України та в країнах Європи, постійно беруть участь у численних доброчинних заходах на підтримку військових, поранених захисників у шпиталях, ВПО, лікарів, дітей та всіх мирних жителів України. Про свою активну діяльність Анна та Марія розповідають у своїх соцмережах (Instagram, Facebook, TikTok).

Вам також має сподобатись...