LifeStyle, Карʼєра

МАРІАННА КОХ-ЗОРОВА: “Людині, що має мрію, допомагає Всесвіт”

Історія успіху завжди складна, але коли вона поєднує в собі талант, наполегливість та невгамовну енергію, то неодмінно стає вражаючою. В цьому інтервʼю ми відкриємо разом із вами сторінку життя і кар’єри видатної особистості Маріанни Кох-Зорової. Вона ‒ українка, що розквітла за кордоном, ТОП-менеджерка у шоколадній імперії Швейцарії, громадська діячка та благодійниця. Маріанна  несе в собі величезний спадок та гордість української культури як донька відомого українського актора Ігоря Зорова. За кожним її досягненням стоїть неймовірна працьовитість й безмежне прагнення до вдосконалення. Її ім’я відоме не лише в коридорах бізнесу та благодійності, але й серед тих, хто мріє про власну неповторну історію успіху. Життєва філософія Маріанни ‒ це поєднання високих цілей, глибокого гуманізму та невичерпної енергії, це мета змінити світ на краще. У цьому інтерв’ю ми дізнаємося більше про її шлях до вершини.

  • ПОДІЛІТЬСЯ, БУДЬ ЛАСКА, ВАШОЮ ІСТОРІЄЮ УСПІХУ. ВИ  ГОЛОВА УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РИЗИКАМИ НАЙБІЛЬШОЇ МІЖНАРОДНОЇ ШОКОЛАДНОЇ КОМПАНІЇ В ШВЕЙЦАРІІ BARRY CALLEBAUT, А ТАКОЖ CO-FOUNDER МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ WORLD COOPERATION UKRAINIANS SOCIETY. ЯК  ДОСЯГЛИ ТАКИХ ВРАЖАЮЧИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У СВОЄМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЖИТТІ?

– Я думаю, на шляху до успіху головне ‒ мати сильне бажання, мрії й сміливість робити кроки їм назустріч. Багато людей не знають самих себе, не бачать напрямку свого розвитку,  тому й не приходять у житті до бажаних результатів. Для мене спочатку з’являється бачення мети, потім Всесвіт дає шанси і зустрічі, які важливо не проґавити, ну а далі тільки кропітка праця. У всіх своїх починаннях я спочатку бажала, а потім прагматично виконувала свою роботу. У випадку з громадською організацією мрія про івент- агентство, яке буде займатися українськими культурними подіями і прославляти нашу культуру, жила в мені 5 років, а правильні люди для її здійснення увірвалися в моє життя неочікувано ‒ одним імейлом. Людині, що має мрію, допомагає Всесвіт.

– ЯКИМИ ОСНОВНИМИ ЦІННОСТЯМИ ТА ПРИНЦИПАМИ КЕРУЄТЕСЬ У БІЗНЕСІ? ЯК ВОНИ ДОПОМОГЛИ ВАМ ДОСЯГТИ ТАКОГО УСПІХУ?

– Багато років спостерігаючи корпоративний світ, я впевнено можу сказати, що успіх на роботі – це результат пристрасті та невтомного інтересу до того, чим ти займаєшся. Це не випадковість, везіння чи правильні зв’язки, це наполеглива праця та прагнення до досконалості.

Я дуже люблю свою роботу. Моя пристрасть до шоколадного світу приводить мене не лише на плантації какао в далекій Африці, а й на наші склади в Європі, де я особисто стежу за їхньою роботою.

Пристрасть – це те, що народжує творчість та надихає на нестандартні рішення. Вона допомагає мені досягати неабияких результатів і кожен день на роботі перетворює на справжню пригоду.

– ВИ ВІДОМІ НЕ ЛИШЕ ЯК УСПІШНА БІЗНЕСВУМЕН, АЛЕ Й ЯК АКТИВНА ГРОМАДСЬКА ДІЯЧКА ТА БЛАГОДІЙНИЦЯ. ЯКІ СПРАВИ АБО ПРОЄКТИ ВАМ ОСОБИСТО ДУЖЕ ВАЖЛИВІ  І ЧОМУ ВИ ВІДДАЄТЕ ЇМ ПЕРЕВАГУ?

– З початку війни, я думаю, кожен украінець і кожна українка відчули необхідність робити щось для своєі  краіни. Здається, це найкращий спосіб пережити той біль, який ми всі відчуваємо. Свою місію я бачу зараз в популяризаціі украінськоі культури за кордоном, в допомозі біженцям і всім, хто потребує допомоги в Украіні. Саме для досягнення цих цілей було створено громадську організацію World Cooperation Ukrainians Society. Разом з Анастасією Ющенко і Вікторією Вікторовою ми проводимо масштабні культурні подіі в Швейцаріі, які ознайомлюють швейцарців з украінською культурою, допомогають реалізуватися нашим біженцям і зібрати кошти для благодійних проєктів в Украіні. Це, наприклад, Ukrainian Fashion Day з найкращими дизайнерами Украіни, концерти украінських виконавців, а саме  артистів «Друга Ріка», Kalush Orchestra, Kola. Також відмічу  благодійні покази мультфільму «Мавка» на територіі Швейцаріі, дні украінського кіно у швейцарських кінотеатрах.

В нас ще дуже багато творчих планів. 80 відсотків нашоі команди ‒ це біженці з Украіни. І вони вкотре доводять, яка ми талановита і незламна нація.

– ВАШ БАТЬКО, ІГОР ЗОРОВ, БУВ ВІДОМИМ УКРАЇНСЬКИМ АКТОРОМ. ЯК ЙОГО ВПЛИВ ВІДОБРАЗИВСЯ НА ВАШОМУ ЖИТТІ ТА КАР’ЄРІ?

– Гени ‒ дуже сильна річ. Надивившись на труднощі творчоі професіі в 90-ті роки, я вибрала спеціальність «Міжнародна економіка». Але, працюючи кожного дня з цифрами та договорами, все гостріше відчувала, що без публічних виступів і творчих проектів моє життя втрачає смак. Так я стала на нову дорогу до конкурсів краси, взявши участь у конкурсах Ms Ukraine World International 2022, Ms Europe Continental 2023. В 2024 році на мене чекають грандіозні фінали в Китаі та Америці.  І цим генам і любові до сцени я завдячую саме татові. Цього року його не стало. В пам’ять про нього я проводжу дні украінського кіно у Цюриху, показую найкращі твори нашого кінематографа украінцям, які були вимушені тікати від війни.

– ЯКИМИ ВИ БАЧИТЕ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СВОГО БІЗНЕСУ ТА КАР’ЄРИ В МАЙБУТНЬОМУ?

– Я точно знаю, що я не людина бізнесу, я філантроп,  людина політики і культури. Маю найзаповітнішу мрію ‒ бути послом доброі волі ООН, дипломатом з миротворчою місією. Я багато займалася керівництвом у корпорації й усвідомила, що більш за все мене цікавить робота з людьми. Хочу бачити їх розвиток, палаючі очі, гордість від досягнень. Я дуже люблю бути коучем, надихати людей. Із задоволенням працювала би спікером на семінарах особистого розвитку.

– У ВАС Є НЕАБИЯКИЙ ДОСВІД У КЕРІВНИЦТВІ ТА ЛІДЕРСТВІ. ЯКІ ПОРАДИ ВИ МОГЛИ Б ДАТИ МОЛОДИМ ЖІНКАМ, ЯКІ ПРАГНУТЬ ДОСЯГТИ УСПІХУ В БІЗНЕСІ ТА НА КЕРУЮЧИХ ПОСАДАХ?

– Насправді у великій корпорації виділитися важко. Але вірний шлях до успіху лежить у важких проблемах, про які всі говорять і ніхто не хоче братися за їхнє рішення. Такі проблеми існують у кожній компанії, та багато хто воліє ігнорувати їх, щоб уникнути зайвої відповідальності.  Розкрию таємницю: якщо ви вирішите стати тією сміливою людиною, яка візьметься за вирішення такої проблеми, вас більше ніколи не розглядатимуть як звичайного пересічного співробітника. Ви станете тим, хто переміщує компанію на новий рівень, хто бачить можливості там, де інші бачать труднощі

– ВИ ТАКОЖ МАМА ТА ДРУЖИНА. ЯК ВИРІШУЄТЕ ПИТАННЯ БАЛАНСУ МІЖ ОСОБИСТИМ І ПРОФЕСІЙНИМ ЖИТТЯМ? ЯКІ СТРАТЕГІЇ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ГАРМОНІЇ?

– Тільки щаслива людина може тримати всі ці сфери в балансі. Жінка повинна займатися справами, які приносять ій задоволення, проводити час з людьми, які наповнюють її душу радістю. Це і є ресурс гармоніі. Якщо братися за справи, які лише обтяжують і виснажують, спілкуватися з токсичними людьми, то сил точно не вистачить. Коли родина відчуває твою наповненість і гармонію, то вона проявляє безмежну підтримку.

– ЩО ВАС НАДИХАЄ І РОБИТЬ ЩАСЛИВОЮ В ЖИТТІ ТА НА РОБОТІ?

– Я дуже люблю ставити сміливі і недосяжні цілі, які багатьом здаються неможливими. Саме в шляху до них криється наше призначення і щастя. Натхнення в тому, що життя завжди здатне приносити приємні сюрпризи і зустрічі. Головне ‒ бути відкритими до змін.
Вам також має сподобатись...