Бренд одягу MINT представив нову колекцію «PEARL»

Estimated read time 1 min read

Український бренд одягу MINT вже 7 років створюють неймовірний шовковий одяг як для святкових подій, так і для повсякдення. Нещодавно дизайнерки Юлія Книжка та Оксана Рожко представили нову колекцію шовкового вишуканого одягу, вручну оздоблену перлинами «PEARL» – жіноча сутність у світлі та воді.

«Ідея створити колекцію із перлами виникла після натхнення від прикрас, що чудово поєднуються із шовковим одягом, – розповідають дизайнерки. – Нещодавно ми повернулися із Брюсселю, де мали показ як резиденти Brussels Fashion Week. Там ми знайшли крамницю із вінтажними прикрасами та придбали неймовірні сережки із перлами, що доповнили наші образи. Це нейморівне поєднання ми втілили у нашій колекції. Pearl – для тих, хто цінує витонченість та прагне вражати своєю особистістю через неперевершену елегантність.»

У світі символів та легенд, перлина уособлює місячне сяйво, невичерпну силу води та жіноче начало океану. Кожен виріб з колекції “Pearl” виражає ці унікальні властивості, створюючи образи, які ведуть нас в світло, посвячення та справедливість.

Серед капсульної колекції особливе місце посідає декорований перлами топ, створений, щоб підкреслити ніжність та тендітність жінки. Для його пошиття знадобилося 240 перлинок, ретельно пришитих майстринями власного ательє.

Сукня із відкритою спинкою, оздоблена перлами, гарно підкреслює вигини тіла та створює стрункий силует.

 Колекція «PEARL» від MINT чудово підходить для особливих випадків та будь-якого моменту, коли жінка хоче виглядати неперевершено.

 

You May Also Like

More From Author