Світська хроніка

STRUM BUSINESS ACTIVITY: Серед гостей Валентина Хамайко, Ксенія Літвінова, Людмила Шупенюк та інші(ФОТО)

На закритому блогерському сніданку, що відбувся в рамках STRUM BUSINESS ACTIVITY, відома фітнес-експертка та засновниця курсу з особистої безпеки, Ксенія Літвінова, зібрала навколо себе представників жіночого бізнесу та медичного співтовариства. Цього разу обговорювалася тема жіночого здоров’я після тридцяти років.

Захід відбувся у ресторані “Прага”, який на початку івенту частував гостей смачними сніданками на вибір з інтернаціонального меню. Квіткові композиції від флористичної студії SunMarino створили неповторну атмосферу, а вишукані легкі напої від компанії Вина Світу робили захід ще більш витонченим. Для учасників заходу відомі українські та світові хіти зіграв талановитий скрипаль, переселенець з Запоріжжя, – Андрій Таранець.

Одним з партнерів заходу виступила європейська медична лабораторія DIAGNOSTYKA, що вже 17 років працює на українському ринку та має широкий спектр послуг. Компанію представила директор – Марія Юречко.

Людмила Шупенюк

Лікар-дієтолог та ендокринолог, Катерина Толстікова, у своїй лекції наголосила на важливості раціонального харчування та регулярного медичного обстеження, особливо в умовах стресу, який часто виникає у сучасному світі. Акушер-гінеколог та телеведуча Людмила Шупенюк підкреслила важливість підтримки жіночого здоров’я та емоційного благополуччя.

Ксенія Літвінова

Завершуючи захід, Ксенія Літвінова провела руханку “для мозку”, нагадуючи про важливість фізичних вправ для покращення психофізичного стану.

На івенті також були присутні телеведуча Валентина Хамайко, танцівниця Ілона Гвоздьова, інфлюенсерка Марина Арістова та інші. Усі учасники отримали подарунки від партнерів заходу, серед яких були представлені європейська медична лабораторія DIAGNOSTYKA, український косметичний бренд AMOURSKY, алкогольний дистриб’ютор Вина Світу та флористична студія SunMarino.

Фото: Володимир Коваленко та Сергій Пришляк
Організація івенту: 13Friends.ua.

Вам також має сподобатись...