Карʼєра, Світська хроніка

Відома українська красуня представить Україну на легендарному конкурсі краси в Америці

 

Олена Бринза, організаторка соціальної інформаційної акції проти домашнього насилля “Говорити щоб жити” стала представницею України під титулом Ms Ukraine Universe TCP 2023 на відомому міжнародному конкурсі краси Ms Universe TCP в США. Про це вона розповідає на своїй сторінці  у Мережі. Як визнана красуня та переможниця багатьох престижних міжнародних конкурсів краси, Олена використовує свою публічність для підняття важливої проблеми домашнього насилля.

Своєю активною діяльністю та залученням уваги громадськості до цього питання, Олена Бринза демонструє, що кожна людина, незалежно від свого статусу чи популярності, має можливість боротися з проблемою насильства у сім’ї та сприяти змінам у суспільстві. Її приклад надихає та показує, що голос кожного може мати вплив на питання загального значення.

Цьогоріч серед учасниць, які змагаються за головну корону, 20 представниць із різних куточків світу, серед яких і наша українка Олена Бринза. Конкурс триватиме до 28 жовтня, оголошення результатів відбудеться 29 жовтня. 

“Для мене це більше, ніж просто змагання – це можливість проявити себе, показати свою унікальність та виразити свою особистість та долучитись до добрих справ поза межами нашої країни. Цей конкурс надихає мене бути кращою версією себе, рости та розвиватися”, – розповідає наша красуня.

До слова, Олена Бринза відома не лише своєю красою, а й своєю сильною громадською позицією та організацією благодійних заходів, покликаних на допомогу ЗСУ. Її зусилля у боротьбі з домашнім насиллям на міжнародному рівні свідчать про велику відповідальність та пильність у цьому питанні. Бажаємо перемоги нашій красуні!

 

Вам також має сподобатись...