LifeStyle, Краса та здоровʼя, Новини

Як правильно обирати гребінець для волосся – коментує трихолог

Справжній догляд за волоссям розпочинається з правильного вибору аксесуарів для нього. Одним із найважливіших інструментів у арсеналі догляду за волоссям є гребінець. Лікар-трихолог клініки CALM Оксана Варламова  поділилася кількома корисними порадами щодо вибору гребінця, який допоможе зберегти здоров’я та красу волосся.

На що звернути увагу при виборі гребінця?

Перше і найважливіше, зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений гребінець. Матеріал – має бути якісним: дерево, пластик, силікон, метал, карбон, кераміка, натуральна щетина. Такий девайс має гладку поверхню і не пошкоджує волосся”, – коментує лікарка.

Форма – в залежності від цілі використання ви обираєте потрібний – гребінь, скелет, масажний варіант.

Також згідно призначення (масаж шкіри, укладка) ви обираєте брашинг, гребінець для надання прикореневого об’єму, чи просто розчісування волосся.

Найважливішим фактором при виборі залишається тип та структура полотна волосся”, – додає експертка.

Не забувайте, що вибір гребінця повинен враховувати ваші індивідуальні потреби. Якщо у вас специфічні проблеми з волоссям, краще звернутися до лікаря-трихолога або фахівця із догляду за волоссям для консультації.

Рекомендація лікаря Варламової: 

  • Для сухого та пошкодженого полотна, особливо блонду, краще надавати перевагу гребінцям із натуральної щетини, що захистять від травмування та електризації (зняття статики).
  • Власникам волосся, що плутається, краще звернути увагу на силіконові гребні з гладкими, короткими та м’якими зубцями.
  • Чим менша буде відстань від гребінця до волосся, тим процес розчісування буде комфортнішим.
  • Кучерявим рекомендація звернути увагу на гребінь з рідкими зубцями, що дбайливо розплутає та допоможе у формуванні красивого природного локону.
  • Тим, у кого випадає волосся, необхідно звернути увагу на масажні гребні, які будуть м’яко стимулювати кровообіг шкіри голови, тим самим сприяти стимуляції росту.
Фото: Nataliya Vaitkevich (Pexels)

Як доглядати за гребінцем в домашніх умовах?

1. Після кожного використання очищати від волосся.

2. Тримати сухим після використання.

3. Раз на тиждень обробляти перекисом водню, особливо, якщо є схильність до запальних процесів шкіри голови.

4. Змінювати гребінець 1 раз на рік.

Важливо пам’ятати, що гребінець – це не просто аксесуар, а важливий інструмент у догляді за волоссям. Вибір правильного гребінця може значно покращити стан і вигляд вашого волосся. Бажаю вам здорового та красивого волосся, і не забувайте слідувати цим порадам!”, – додає тритментор клініки CALM Оксана Варламова.

 

Вам також має сподобатись...