LifeStyle, Вибір редакції, Дозвілля, Світська хроніка

В столиці відбувся шостий UKRAINIAN WOMEN UNITY(ФОТО)

У Києві відбувся вже шостий благодійний мотиваційний захід UKRAINIAN WOMEN UNITY (UWU) ініційована засновницею клубу Ілоною Гвоздьовою. Цього разу у новому закритому форматі (networking та комунікації). Публічні особи, блогери, інфлюенсери, лідери думок зустрілися разом щоб нести свій інформаційний фронт, мотивувати та допомагати тим, хто цього дійсно потребує.

Збирали кошти для нужденних бабусь та дідусів, які залишились зовсім одні (кожен зі своєю історією та страшним діагнозом). Збір організувала бізнес леді, телеведуча, багатодітна мама, спікер жіночої спільноти – Марина Арістова.

Інфлюенсер та бізнес-леді Марина Арістова

Зустріч відбулася у райському місці з достатком риби та морепродуктів у ресторані IshFish. Марина Арістова подарувала гостям гастрономічне шоу, власноруч приготувавши пасту з найсвіжішими морепродуктами у величезній головці пармезану. Учасниць заходу пригощали рибою від ресторану IshFish та вишуканими напоями від компанії WineTIME. Дівчата смачно та з користю провели час, а також мали змогу обговорити усе найважливіше, адже в Їsh Fish –з’єднуються усі думки!

Співачка та музикант Влада Бучко

 

Гостей приголомшила своїм драматичним виконанням талановита піаністка, композиторка, авторка власних пісень – Влада Бучко. Вона виконала свій новий альбом-трилогію «10..», присвячений її коханому військовому, котрий загинув, обороняючи нашу державу.

 

Телеведуча Ілона Довгань

Виступила із темою “Як сподобатися людям за допомогою невербального спілкування” та поділилася професійними порадами та унікальними практичними вправами телеведуча каналу «Київ», українську журналістка, радіоведучу Радіо НВ, медіатренерка, модераторка – Ілона Довгань.

 

Цей захід присвятили темі: «Свідома краса». Три кити жіночої сили: здоров’я, впевненість у собі, любов до життя. Ілона Гвоздьова привітала усіх присутніх та запропонувала обговорити актуальні питання. Про те, що життя не повинно бути на паузі, що необхідно жити тут і зараз, бути чесним з самими собою і «не відкладати все на після війни». Адже є речі, якими в жодному разі не можна нехтувати – це здоров’я з якого починається у тому числі й краса, зацікавленість до життя, бажання жити, творити та любити.

Андрій Лисецький (дерматоонколог, головний лікар мережі клінік CALM, засновник соціальних проектів SkinScan/Я бережу свою шкіру та «Люди для Людей») розповів про найбільший орган людини – шкіру, а головне, що на ній часто «написані» всі проблеми нашого здоров’я. Однак головна тема лікаря Лисецького – родимки, адже кожна людина їх має, а ми так мало знаємо про них. Він запевнив, що регулярні візити до дерматолога мають стати «must have» для кожної жінки, особливо після літа та в періоди особливих потрясінь, таких які ми відчуваємо щодня під час ракетних атак.

Юлія Мудра (гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД) виступила з доповіддю про «Стрес та гормони: про що має знати кожна жінка під час війни». А пластичний хірург Артем Єфремов переконував гостей, що пластична хірургія – це спочатку здоров’я, а потім вже краса!

Співачка Ta Polya

Українська співачка TA.POLYA зі свіжим та сучасним поглядом на українську народну музику презентувала прем’єру своєї нової пісні «Коломийка». Гостей вразила пісня “Полюби себе” своїм змістом та наповненістю та відгукнулась у серцях.

Традиційні бутоньєрки від флористичної компанії Sunmarino

Усі прийняли участь у майстер-класі «Новорічна композиція» від студії декору та флористики SunMarino. Дівчата зробили елегантні композиції з аромо-свічками, котрі були створені у колаборація жіночого клубу UWU та парфумерно-косметичним брендом INRO.

Родзинкою заходу став довгоочікуваний танцювальний майстер-клас від Ілони Гвоздьової. Всі трішечки порухались, отримали заряд позитивної енергії та такі бажані радісні емоції.

Головний редактор журналу GLORY Лала Цукерман

Леді отримали подарунки від Клінічної академії лазерної медицини CALM та ресторану IshFish.

Організатори Анна Малиновська і Олександр Лярус

Організація, photo&video – 13friends.
Фото Олексій Василюк, video – Ельдар Агаміров.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь