LifeStyle, Дім

УКРАЇНСЬКА ЖІНОЧА СПІЛЬНОТА UWU ТА ПАРФУМЕРНО-КОСМЕТИЧНИЙ БРЕНД INRO ПРЕДСТАВИЛИ НОВУ КОЛАБОРАЦІЮ «СВІЧА ЖІНОЧОЇ ЄДНОСТІ – UWU»

Українська жіноча спільнота UWU на чолі із засновницею Ілоною Гвоздьовою, переможницею танцювального телевізійного проекту «Танці з зірками», викладачкою авторської техніки в КНУКІМ, професійною танцівницею, тренеркою та парфумерно-косметичний бренд INRO на чолі з Ольгою Саєнко, парфумером-технологом з 15-річним досвідом, представили нову колаборацію.

Хореографиня Ілона Гвоздьова

Мета якої підтримка людей, котрі постраждали від війни, а також військовим. Жіночий клуб готуючись до кожного наступного заходу відбирають історію найбільш нужденної родини, якій вони допомагають. Купуючи «СВІЧУ ЖІНОЧОЇ ЄДНОСТІ – UWU», тепер кожен може долучитися до допомоги, адже відсоток від продажів буде перерахований на поточну добру справу.

Інфлюенсер Марина Арістова

Головною ідеєю колаборації є прагнення жінок об’єднатися заради перемоги. Кожна українка вже показала, що має сильний характер, внутрішній стержень та невичерпне бажання до перемоги, але разом, поєднавши спільні, знання, навики та таланти, ми можемо досягти набагато більшого. Завдяки своїй професійній діяльності та досвіду ми можемо мотивувати людей, об’єднувати, вести за собою, допомагати своїй країні та робити добро.

Журналіст Аліна Доротюк

Дівчатам вдалось поєднати парфумерний досвід, знання, спільну творчість та створити свічки з двома неперевершеними ароматами.

Рожева «СВІЧА ЖІНОЧОЇ ЄДНОСТІ – UWU» розкриває секрет «Як ніжна та тендітна жінка може подарувати перемогу своїй країні?».

Аромасвічка COSMIC ROSE – дає відповідь на це питання. У початкових нотах звучить лимонно-апельсиновий бермагот, тягучий ром і солодкувата амбра. У серці композиції чути яскраві квіткові ноти ірису та троянд, а також деревні ноти. На завершення звучить землистий мох та ледве вловимий, теплий і м’який мускус.

Червона «СВІЧА ЖІНОЧОЇ ЄДНОСТІ – UWU» розкриває секрет «Жіночої сили та єдності».

Аромасвічка Red lipstick – один з наших найекстравагантніших ароматів. Він дуже красивий і одночасно незвичайний, а все через поєднання ароматів шкіри та квітів. З чим можна порівняти – уявіть собі приємний аромат новенької шкіряної сумки у якій лежать розкритими декілька губних помад. Спочатку домінує аромат шкіри, але він досить швидко доповнюється м’якими квітковими нотами. Верхні ноти: квіти та коріння ірису, середні ноти: шкіра та дубовий мох, базові ноти: мускус.

Ілона Гвоздьова з засновницею бренду INRO Ольгою Саєнко

До фотосесії долучилися успішні та відомі українки, щоб показати свою єдність та підтримку, серед них: Аліна Доротюк (українська журналістка, інтерв’юерка та телеведуча), Лєра Мандзюк (королева гумору, стендап-комік, золотко Карпат) та Марина Арістова (selfmade жінка, бізнес леді, телеведуча).

Придбати свічку можна ТУТ.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь