Новини, У фокусі

Українка вперше встановила рекорд по кількості головних корон (ФОТО)

Королева краси та громадська діячка Олена Бринза, яка відома своїми перемогами на всеукраїнських та міжнародних конкурсах краси, а також соціальною інформаційною акцією проти домашнього насилля “Говорити щоб жити”, встановила перший рекорд України в категорії «Індустрія конкурсів краси», здобувши найбільшу кількість головних титулів (корон) у своїй віковій категорії.

Книга Рекордів офіційно зафіксувала перший в Україні рекорд у цій галузі. Серед титулів переможиці, володаркою яких є українка:
1. Mrs. Dubai Globe 2019 

  1. Mrs. Top Ukraine 2020
  2. Ms. Ukraine International 2020
  3. Ms. World International Premiere 2022
  4. Ms. World USA 2022 
  5. Ms. Ukraine Universe TCP 2023
  6. Ms. Transcontinental 2024

    І на цьому красуня не планує зупинятися, поповнюючи свою персональну колекцію коронами та популяризуючи українську красу на міжнародному рівні.

    У своїх соцмережах Олена поділилась радістю від встановленого рекорду і підкреслила важливість свого чергового досягнення:

“Вірю в те, що краса може врятувати цей світ. Тому я використовуватиму кожен шанс говорити і доносити всьому світу за допомогою своєї краси – про війну в Україні і про свою інформаційну кампанію “Говорити щоб жити”, яку я організувала цієї осені, що спрямована на боротьбу з домашнім насиллям. Хай світло завжди перемагає темряву!”

Олена Бринза є співзасновницею Асоціації королев України, та організаторкою масштабного Всеукраїнського благодійного проєкту Charity Queen of Ukraine, за допомогою якого за друге півріччя 2023 року було зібрано і передано на потреби ЗСУ вже більше півмільйона гривень. 

Вам також має сподобатись...