Повернення до музики після 20 років мовчання: Мар’яна Гой презентує ліричний сингл “Крига”

Estimated read time 1 min read

Музичний камбек після 20-річної паузи: рок-співачка в минулому, а тепер багатодітна мама Мар’яна Гой презентує ліричний сингл.

 

Мар’яна Гой — поетеса та екс-ресторато

 

р родом із Калуша. В минулому вона була солісткою двох успішних рок-гуртів з ротаціями на радіо та телебаченні, виступала на сцені з відомими музикантами, зокрема з гуртом “Океан Ельзи”, Брати Карамазови, Ірена Карпа, Нумер 482, Таліта Кум, але полишила музичну кар’єру, повністю присвятивши себе сім’ї, ставши багатодітною мамою і домогосподинею. Паралельно, разом з чоловіком вела ресторанний бізнес. Минуло 20 років, тепер Мар’яна повертається в музику як самостійний артист з новими усвідомленими сенсами, здобутим життєвим досвідом та чітким розумінням того, що хоче сказати слухачам.

“Крига” — це ліричний софт-поп сингл співачки, історія про кохання, яке ледве не згасло. Це пісня-нагадування кожному слухачеві, що любов варта того, щоб за неї боротись. 

«Я написала цю пісню, коли моя сім’я розвалювалася… Але ми витримали, встояли.  Не дивлячись на будь-які труднощі, ми не повинні падати духом та опускати руки. Вірю, що пісня стане надією для тих, хто проживає кризу у стосунках. Все можна зберегти і повернути», — ділиться сокровенним Мар’яна Гой.

“Крига” — друга робота співачки. До цього довгий час Мар’яна писала виключно поезію. 

«Поезія є моїм прихистком. Кожного разу, коли не знаходжу собі місця, сідаю і пишу. Стає легше… Цього разу (вже вдруге) рядки зазвучали піснею. Реалізувавши себе як мама, домогосподиня та підприємець, нарешті я вертаюсь до того, про що завжди мріяла, що завжди було зі мною, — музика», — коментує співачка.

Мар’яна продовжує писати нові треки, співпрацює з музикантами, а також готується до концертної діяльності. Цього разу опускати руки не збирається. Співачка вірить, що її історія надихне багатьох жінок, які забули про свою мрію. А пісня «Крига» — тих, хто переживає кризу в стосунках.

 

«КРИГА» на стримінгових майданчиках.

You May Also Like

More From Author