Дизайнери, Мода

UKRAINIAN FASHION: SISTERS STORE – любов з першого погляду і дотику

Український бренд Sisters Store – це любов з першого погляду і дотику. Чарівні речі з натуральної віскози, тенселя (тканина з евкаліпту) та шовку, кожен сантиметр ви будете обожнювати! Це справжня любов до себе за принципом, що краще мати одну якісну, зручну та елегантну річ, від якої кайфуєш, аніж пять речей з масмаркету.

Бренд Sisters Store сповідує так звану Sustainable fashion — це актуальний тренд у бізнесі, який змінює уявлення виробників та споживачів про процес створення одягу, відбору сировини та відходів, та навіть глибше: про образ життя та звички.

Ключовим є те, з чого саме виготовляється одяг.
✔️ Тільки натуральні тканини
✔️ Максимально eco-friendly фурнітура
✔️ Раціональне використання тканин: закупка стокових люксових брендів з Європи
✔️ Використання роботи локальних майстрів
✔️ Виготовлення лімітованих колекцій та відсутність залишків виробів
✔️ Ретельне ставлення до кожного клаптику тканини

Більше року назад український бренд Sisters Store оновили концепцію і цінності і орієнтиром діяльності стали: sustainable fashion (або стійка мода) та невіддільна його частина slow fashion. Засновниці бренду Sisters Store, Юля Гуля та Юля Кохнович, мріяли змінювати світ і вважають, що для цього потрібно починати з себе та зі свого бренду, оскільки він є їхнім «голосом».

Але з початком війни, як і більшість українських брендів, дівчата були впевнені, що доведеться закривати бізнес. З собою вдалося вивезти брендову продукцію, яку можна було розпродати в Європі та і забути. Утім, коли вони знайшли прихисток в Італії, дівчата змогли відновити діяльність бренду – спершу розмістили речі в сучасному шоурумі, а невдовзі і відновили виробництво.

Сьогодні бренд сповідує такі європейські цінності:

✔️Усвідомленість та турботу про себе, інших людей і навколишнє середовище
✔️Етичне ставлення до працівників
✔️Невпинну працю в цей розвиваючий період для всього українського бізнесу, сплату податків, підтримку ЗСУ та підтримку тих, хто її так потребує.

Бренд зі справжнім обличчям звичайних українських жінок – сильних і незламних. Не завжди ідеальних, але намагаючихся кожного дня бути кращими! Як кажуть засновниці бренду, в нових реаліях життя в українських дівчат має бути все найкраще, яке поміститься в горезвісну «тривожну валізку». Всі вироби гармонійно поєднуються між собою і є частиною великої капсули: сорочка, брюки, шорти, топ, сукня.

 

Магазин Sisters Store ТУТ. 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь