Ектор, Середюк, Wellboy, Lida Lee, Андраде зібрали 239 тисяч для ЗСУ

Estimated read time 1 min read

На благодійному вечорі продали картину української художниці Соні Морозюк, а гроші перерахували на біонічні протези для потерпілих солдатів.


Найвідоміший столичний преміум ресторан ВАО у китайський Новий рік запросив друзів на благодійний FREEDOM DINNER. Головна мета – зібрати кошти на ультрасучасні біонічні протези для поранених ЗСУ. Власники елітного закладу Оксана і Тарас Середюк та відомий шеф-кухар, телезірка Ектор Хіменес-Браво підтримали великий, важливий національний проєкт «НЕЗЛАМНІ», де за участю платформи добрих справ dobro.ua та першого медичного об’єднання Львова зараз відбувається протезування та реабілітація наших воїнів.


Багато захисників у цій війні втратили кінцівки й можливість протезування для них єдина можливість повернутися до повноцінного життя.


Підтримати тих, хто цього найбільше потребує, прийшло багато впливових людей бізнесу, культури та спорту.


Гостей зустрічали дівчата з BioKukly у китайських кімоно. Із зіркових персон у залі були екс-учасник гурту «Время и Стекло» Positiff та Антон Wellboy. Музичні сюрпризи подарували модні Lida Lee та Мішель Андраде.


Шеф ВАО Ектор Хіменес-Браво спеціально для цієї події презентував п’ять авторських страв. Для гостей приготували сотню порцій коктейлю та ексклюзивний десерт «Азіатський Наполеон» зі смаком кокоса, манго та ананасу, вагою 26 кг!


Головний лот івенту – картина української художниці Соні Морозюк, полотно 2,5 х 3 метри складалося з 7 частин єдиної композиції. Кожен охочий, серед присутніх їх було чимало, міг придбати будь-який фрагмент і допомогти постраждалим українським захисникам. Робота пішла з молотка за 239 тисяч гривень. Ще 69 тисяч задонотили на реабілітацію бійців гості закладу.


Найдорожчу, 7-му частину картини зі словом «перемога», було продано за 80 тисяч гривень. За цей фрагмент поборолася навіть рестораторка та організаторка благодійної події Оксана Середюк, але картину придбала одна з постійних гостей ВАО, пообіцявши залишити цю частину полотна у закладі.


Оксана та Тарас Середюк, співвласники не лише BAO, а й ресторанів Georgia, NAM далеко не вперше підтримують добрі справи. На початок війни вони відкрили благодійний проєкт – «Гуманітарний ресторан», змогли допомогти понад 400 000 українців та приготували понад 2 000 000 безкоштовних обідів у Харкові, Миколаєві, Полтаві, Яремчі, Дніпрі, Києві та області.


До речі, від власників не відстають і працівники. Так, у фіналі благодійного вечора на імпровізованій сцені з’явився «бойовий шеф». Його присутність зворушила гостей до сліз, хлопець пішов на фронт добровольцем, але тричі на місяць приїжджає до Києва, щоб попрацювати в улюбленому ресторані, а решту часу служить у спецвійськах ЗСУ.

Партнерами FREEDOM DINNER у BAO виступили алкогольний бренд Chandon, дизайнер вишиванок Polonets, студія краси Sandler та косметики Inro.


Загалом на благодійному вечорі зібрали 308 тисяч гривень, всі кошти будуть перераховані на біонічні протези для постраждалих бійців ЗСУ.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours