Мистецтво, Мода, Новини, Новини, Новини моди

У столиці відкрили перший в Україні пам’ятник ательєрам

Відкриття пройшло 10 жовтня 2021 року (на території ЖК «Французький квартал 2»), в рамках святкування 15-річчя стиліст-ательє PURITY.


На святі були присутні гості, друзі, блогери, представники ЗМІ.

Захід вийшов дуже чарівним і романтичним. Саме такими словами охарактеризували свято гості.

Почалося все з історії сукні, яку було створено PURITY напередодні заходу і презентовано на ведучій.

Далі, стиліст-ательє представило свою студію гостям, а поетеса Фьокла Фортель читала свої неймовірні вірші. Також, на очах у всіх, команда студії показала, як починається процес створення персонального манекена, створивши його прямо на гості заходу, стилістці Юліані Ківській.

Ведуча Аліна Сакун та Артур Бєлоконєв розіграли подарунки від партнерів та студії, серед яких були авторські прикраси з метеликами від Lady Bonda, послуги від стиліст-ательє PURITY та інші.

Відразу після презентації, гості, разом з Іриною Вороніної та командою, під керівництвом ведучого Артура Бєлоконєва, відкрили пам’ятника мистецтву ательє. Чарівним і ніжним став процес прикрашання спідниці сукні скульптури, живими квітами. Кожен гість відзначив свою присутність квіткою, закріпивши її в маленькому отворі спідниці.

Як кажуть організатори, нова скульптура створена для того, щоб примирити суперечку, яка йшла протягом століть між представниками професії що складніше створювати чоловічі костюми, або жіночі сукні. Автор ідеї хоче показати, що створення будь-якого одягу це високе мистецтво і важкий кропітка праця, гідні поваги і захоплення.

Скульптурний ансамбль виконаний з інноваційного матеріалу – поліефірної смоли з армуванням скловолоконним матом.

Висота скульптур близько 2 метри..

Ескіз придумала Ірина Вороніна, надихаючись вітринами модних паризьких Домів моди.

Монумент розмістили неподалік від копії Тріумфальної Арки по вулиці Предславинська, 44.

Завершальним і феєричним став виніс торта, під холодні фонтани від компанії Pyro Style. Кожен гість отримав подарунок від іменинника PURITY – шовкові маски на стрічках і шовкові резиночки для волосся.

Стиліст-ательє PURITY запрошує всіх бажаючих відвідати пам’ятник ательєрам, адже тепер в столиці стало на один пам’ятник більше, а що найприємніше – він унікальний за своїм змістом.

Образ ведучої: плаття ー стиліст-ательє PURITY, авторські прикраси з метеликами ー Lady Bonda, пальто ー JULIA POMOSHKO, MUAH ー Шевчук Оксана.

Інформаційні партнери: GLORY magazine, Million & Lady Million magazine, GOSSIP magazine, Borispil magazine, LIKEin.ua

Партнери заходу: Lady Bonda, Pyro Style, JULIA POMOSHKO

Ведучі: Артур Бєлоконєв та Аліна Сакун

Організатори: Аліна Сакун та Ірина Вороніна

Фотограф: Надія Лапето

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь