Інтервʼю, Особистості, У фокусі

Співачка MOROZOVA розповіла, як закохати в себе будь-якого чоловіка

Сучасна, сильна, і в той же час, жіночна і романтична, співачка Наталя Морозова (MOROZOVA) зовсім недавно представила сингл і кліп «Не вистачає тебе», які зачіпають тему взаємовідносин чоловіка та жінки. Треком співачка закликає слухачів віддатися всім своїм почуттям і бути щасливим тут і зараз.

https://youtu.be/3jzU9YS9Abo

А як же жінці закохати в себе чоловіка, який сподобався, читай поради від MOROZOVA прямо зараз.

1. Наталю, як Ви вважаєте, сучасна жінка повинна робити крок першою: писати, пропонувати побачення?

– Так, я думаю у цьому немає нічого ганебного. Якщо чоловік не робить перший крок, потрібно брати все у свої руки. Головне розуміти, чи потрібен вам цей чоловік, чи є симпатія до нього. Якщо є і ви відчуваєте взаємність, нічого поганого в тому немає, щоб зробити крок до зближення. Все інше буде залежати від чоловіка.

2. Що порадили б сучасним дівчатам, жінкам?

– Залишатися, не дивлячись ні на що, жіночною, ніжною, розуміти та вміти вислухати і допомогти. Адже все найкраще закладено у жінці, бережіть цей дар і вмійте цим користуватися! Саме це цінують чоловіки найбільше.

3. Чи одразу потрібно погоджуватися на перше побачення чи все ж дати зрозуміти чоловіку, що Ви “вся у справах”?

– Обов’язково, для того що б зрозуміти, що собою являє цей чоловік. Якщо з ним не цікаво, тоді навіщо витрачати свій час даремно.

4. Кажуть, що чоловіки бояться активних жінок. Ви дуже активна у своїй творчості, спорті, хобі. Чи заважало це колись Вам будувати стосунки?

– Так були випадки коли чоловік зі мною відчував себе не впевненим або слабким і здавався. І це прекрасно, так відійшли не мої чоловіки Знаєте, як кажуть: «всьому свій час». Я зустріла свого чоловіка, коли була абсолютно готовою, наповненною. Всі інші кавалери, вже з часом розумієш, були рушієм до змін і саме тією сходинкою до зустрічі з дійсно коханою, «своєю» людиною.

https://youtu.be/fIkJ3SBWAiU

 

5. Якою повинна бути жінка, яка б привернула увагу будь-якого чоловіка?

– Жінка повинна бути доглянутою, інтелігентною, веселою, життєрадісною, її очі повинні випромінювати щастя.

6. Як Ви вважаєте, що може змінити думку зацікавленого чоловіка у жінці?

– Мені здається дурість, нетактовність, грубість. Чоловіки хоча й звертають увагу на зовнішність і, звичайно ж, оцінять красу жінки, але якщо з нею чоловіку буде не цікаво спілкуватися, вона буде себе істерично поводити, чоловік просто напросто втече від такої.

7. Секрет щасливих та міцних стосунків? 

– Взаємоповага, без цього не буде міцної сім’ї. Важливо довіряти і підтримувати один одного. Не потрібно боятися відверто обговорювати наболілі теми. Сексуальні стосунки. Почуття гумору обов’язково і звичайно ж особистий простір.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь