LifeStyle, Гороскоп, Дозвілля, Інтервʼю

Астролог Альона Фоміна (Саєнко): «Всі хочуть бути щасливими»

Представниця династії астрологів Альона Фоміна (Саєнко),  маючи понад 15-річний досвід, не просто знає все про астрологію – вона вміє застосовувати ці знання. Її база налічує тисячі задоволених клієнтів, серед них багато відомих особистостей. Люди знаходять в консультаціях астрологині не тільки вирішення важливих питань, але й практичні поради.

В інтерв’ю Альона ділиться власним підходом до астрології, розкриває секрети свого успіху та розповідає, чому варто звертатися до астролога.

 Альоно, ви відома астрологиня.  Як опишете свій підхід до астрології і чому вважаєте його ефективним?

Мій підхід до астрології базується на трьох пунктах.

 1.     Знання матчастини та техніки астрологічних розрахунків. Я володію знаннями Західної, Авестійської та Індійської Шкіл Астрології. Синтез технік та інструментарію цих трьох шкіл допомагає отримати дуже хороший результат.
 2.     Досвід. Я 15 років консультую на професійному рівні. Моя бабуся була астрологом і передала мені свої знання. В дитячому віці я вже добре розбиралася і в знаках зодіаку, і в планетах, а в юності навіть консультувала людей.
 3.     Вміння грамотно сформулювати те, що бачу у карті. Клієнт має отримати інформацію без будь-яких спотворень, пов’язаних з неправильним розумінням інформації.

Які конкретні послуги з астрології ви надаєте клієнтам?

Я завжди пропоную клієнту вибрати найбільш придатний для нього формат консультації. Вибір, як правило, пов’язаний з тими питаннями, які на даний момент актуальні для людини.

Формат моїх консультацій чи послуг має різний характер. Іноді в індивідуальному порядку комбіную один формат з іншим.

Найпоширеніша послуга – складання та трактування натальної карти або те, що називають гороскопом народження. Це чотири-п’ятигодинна сесія, яка передбачає повний розгляд потенціалу життєвої програми людини.

Ще одна популярна послуга ‒ солярний гороскоп. Він містить події, тенденції, ситуації, які відбудуться в особистому астрологічному році людини ‒ з одного дня народження до наступного.

Дуже часто звертаються з питанням про стосунки ‒ любовні, шлюбні, ділові та інші. У цьому випадку я пропоную гороскоп сумісності. Тут розглядаю програму (астрологічну карту) кожного з партнерів і будую так звану карту сумісності або взаємовідносин. Виходячи з цієї карти, вже  роблю висновки та відповідаю на питання.

Дедалі більше набирає популярності послуга «Дитячий гороскоп». Це свого роду інструкція для батьків, яка  допомагає дуже добре зрозуміти і ефективно використовувати вроджені якості, таланти, особливості проявів дитини.

Нерідко звертаються й з питанням підбору або розрахунку так званих сприятливих дат, наприклад, для весілля, проведення хірургічної операції,  реєстрації компанії або поїздки.

Класична консультація – питання і відповіді. Клієнт формулює конкретні питання і отримує детальний розширений розгляд відповідей.

 Як ви використовуєте різні астрологічні системи та методи?

Синтез знань та інструментарію, отриманих у трьох вищезгаданих астрологічних школах, дозволяє мені ефективно та глибоко аналізувати карти клієнтів.
Зокрема, це натальна карта, метод синастриї (партнерська сумісність), солярні карти (прогноз на рік), транзитні карти (прогнози на певні періоди), хорарний метод (відповідь на конкретне питання), елективний метод (розрахунок сприятливої дати для початку справ), та компенсаторні техніки (корекція “проблемних” сфер та негативних показників гороскопу).

 Яким чином ваші послуги можуть допомогти у покращенні життя та прийнятті важливих рішень?

По-перше, тут діє правило «Попереджений ‒ значить озброєний».  Насправді з давніх-давен люди зверталися до астрологів для того, щоб ті допомогли їм зробити найбільш сприятливий, результативний і ефективний вибір. Астрологія як дисципліна дає відповіді на ті питання, які з деяких причин від людини приховані. Відповідь здобувається там, де вона не лежить на поверхні і не є очевидною.

По-друге ‒ люди одержують інформацію щодо того, як не потрапити в несприятливі ситуації або як уникнути якогось негативу: при взаємодії з кимось; при прийнятті на себе цих чи інших зобов’язань; під час участі в тому чи іншому проєкті.

 По-третє – надається можливість побачити варіативність наслідків своїх реакцій, тобто якими будуть наслідки тих чи інших дій. Астрологічний інструментарій дозволяє отримати інформацію щодо того, як розвиватимуться події, проаналізувати її. Як правило, ми можемо відреагувати на щось так або інакше, і кожного разу наслідки будуть різні. Людина, розуміючи наслідки різних варіантів своїх реакцій, вибирає оптимальну для себе дію.

 З якими питаннями до Вас найчастіше звертаються жінки?  

 Ой, дівчатка, такі дівчатка. Всі хочуть бути щасливими, тому жінки завжди звертається з питаннями про щастя. Просто це щастя у кожного дуже індивідуальне, бо всі мають свої звички, особливості характеру та поведінки.

Найчастіше питання, особливо у молодих дівчат: «Коли я вийду заміж?».

У топ-10 питань, які мені постійно ставлять мої клієнтки, є ще такі:

 •       А що він про мене думає та що він відчуває?
 •       Які в нього плани та наміри щодо мене? Чи хоче він зі мною жити? Чи хоче він зі мною одружитися?
 •       Якщо ми житимемо разом, то як розвиватимуться наші стосунки?
 •       А якщо ми одружимося, як розвиватимуться стосунки?
 •       Ми сумісні чи несумісні? Якщо сумісні, то в чому? А якщо не сумісні, то в чому?

Припустимо, у жінки вже є партнер і вони одружені. В цьому випадку дуже  часто звучить питання щодо адюльтера, тобто любовної  геометрії: «Чи має він на стороні паралельний зв’язок? Якщо так, як він далі діятиме? А чи буде розлучення, чи хоче він розлучитися? А якщо розлучення неминуче, то які наслідки будуть для мене?».

Також жінки ставлять питання щодо вибору. Наприклад, у неї є кілька шанувальників, і вона задається питанням: а кого ж із них краще вибрати, хто підходить більше?

Окрім особистого життя, клієнток нерідко цікавлять питання щодо кар’єрної та професійної реалізації, бізнесу. Часто ці питання перехресно пов’язані з фінансами: «А чим мені краще займатися, щоб заробляти більше і підвищити свої прибутки? А чи буде у мене підвищення найближчим часом? Мені відкривати бізнес самій чи шукати для цього компаньйонів?».

Ну і ще таке. Буває, жінки звертаються з питаннями про свої кармічні завдання, хочуть дізнатися про своє призначення. Але таких наразі меншість.

Що потрібно знати людини, яка хоче звернутися до астролога? Яка інформація потрібна для того, щоб зробити гороскоп, в тому числі гороскоп сумісності (синастрію)? 

В Україні ринок астрологічних послуг зростає. Відповідно, як і на будь-якому іншому ринку, зростає кількість дилетантів та шахраїв. Тому перед візитом до моїх колег  у сфері астрології врахуйте наступніі рекомендації.

 •       До кого ви йдете? Як давно він цим займається та скільки років консультує людей?
 •       Свідомо уточніть прайс, а саме – яка вартість консультації з урахуванням озвучених вами питань.
 •       Дізнайтеся, у якому форматі працює спеціаліст, на які питання він компетентний відповідати, чи можна зробити аудіозапис розмови, а також яка тривалість консультації.
 •       В залежності від поставленого вами питання для астрологічних розрахунків фахівцю можуть знадобитися: час і дати народження людей; назви населених пунктів, де вони народилися; дата їхнього знайомства. У випадку сумнівів у часі народження обов’язково повідомте астролога. Це допоможе уникнути проблем.
 •       Що ви хочете отримати в результаті? Сформулюйте свої запитання чітко. «Мене цікавить робота та особисте життя», ‒ come on, це не конкретно! В астрології діє правило: яке питання – така відповідь.
 •       Якщо вас цікавить лише вузьке питання,  обов’язково повідомте про це ще до початку консультації та чітко окресліть рамки того, про що ви хочете знати, а про що ні. Це ваше право.
 •       На стадії знайомства з фахівцем неодмінно прислухайтеся до інтуїції. Якщо під час розмови ви відчуваєте дискомфорт, краще утримайтеся від візиту.

Вам також має сподобатись...