GLORY for kids, Our project

Софія Дроваль: “Я  мрію стати популярним блогером в Тik-Tok”

Дорогі наші читачі! В 2020 році ми провели два сезони дитячого онлайн-фооконкурсу Star Kids. Хочемо познайомити вас із однією з наших конкурсанток – одинадцятирічною Софією Дроваль. Дівчинка народилася 30 червня 2009 року в місті Миронівка Київської області. З 7 років займається хореографією. Лауреат і переможниця багатьох конкурсів. Вивчає англійську мову, так як багато подорожує. Дуже любить готувати, і в майбутньому мріє стати шеф-кухарем в дуже престижному ресторані. Соня знімає відео в Тik-Tok і Likee. Ще одне улюблене захоплення дівчини – спорт. У школі дуже активна, постійно бере участь у всіх конкурсах і КВК. 

СОНЯ, РОЗКАЖИ ПРО СЕБЕ.

Мене звати Дроваль Софія, мені 11 років. Як я відповім на ці запитання, то ви дізнаєтесь про мене більше.

У ТЕБЕ Є ХОБІ? ЯКІ?

Так, моє хобі – це знімати відео в Тik-Tok. Також я люблю малювати. І, як багато дівчаток, обожнюю робити собі макіяж.

РОЗКАЖИ ЧИТАЧАМ ПРО СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ?

Мені складно казати про свої досягення – я вважаю, що про це мають говорити оточуючі. Можу сказати, що я дуже стараюся досягати успіху в тому, чим займаюся, і роблю для цього все можливе. Що стосується хобі, моя мета – набрати якомога більше підписників в Тik-Tok, і щоб мої відео ставали популярні.

 

З КОГО ТИ БЕРЕШ ПРИКЛАД І ЧОМУ?

Я хочу бути схожою на популярних тіктокерів, адже, на мою думку, це круто, коли твої відео, в які ти вкладаєш всю душу, коли знімаєш, продумуєш сюжет і всі деталі, потім набирають багато лайків і отримують визнання серед користувачів цієї Мережі. Тому я беру приклад з самодостатніх і талановитих блогерів, бо вони класні.

ЯК ПРОХОДИТЬ ТВІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ПРЕДМЕТ В ШКОЛІ?

В мене декілька улюблених предметів. Я взагалі вважаю, що наскільки ми, учні, зацікавлені у вивченні того чи іншого предмета, залежить не лише від нашого поклику душі, а й від самого вчителя. Та на своїх улюблених уроках я уважно слухаю.

КИМ ТИ БУДЕШ, КОЛИ ВИРОСТЕШ? ЧОМУ?

Я  мрію стати популярним блогером в Тik-Tok, або моделлю – ще не вирішила…

ПРО ЩО ТИ МРІЄШ?

Я мрію про собаку. Мені так хочеться, щоб в мене зʼявився четвероногий вірний друг, з яким би я щодня гуляла і вчила його різним командам. Це моя найбільша мрія на сьогоднішній день.

ЯКІ ЯКОСТІ ПОДОБАЮТЬСЯ ТОБІ В ЛЮДЯХ НАЙБІЛЬШЕ? ЧОМУ?

Більш за все мені подобається в людях доброта, душевність, щирість, хоробрість і щоб друзі ніколи в біді тебе не кинули. Тому що це – основне в нашому житті.

ЯКА ПОДІЯ В 2020 РОЦІ ТОБІ ЗАПАМ’ЯТАЛАСЯ НАЙБІЛЬШЕ, ЯКА ПРИНОСИТЬ ЩАСЛИВІ СПОГАДИ?

Більш за все в минулому році мені запамʼяталося як ми їздили на море з сімʼєю. Це був момент, коли ми могли провести час всі разом. Ми веселилися, купалися, відпочивали. В такі моменти я відчуваю себе найщасливіше.

ЩО ТИ ПОБАЖАЄШ НАШИМ ЧИТАЧАМ?

Дорогі читачі! В кожного з нас є своя мрія, я бажаю щоб ви завжди вірили в себе, адже віра- це здійснення наших мрій. Бажаю вам удачі!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь