Секрети здорового волосся або про що вам ніколи не розповість перукар

Estimated read time 1 min read

Люди завжди турбуються про зовнішній вигляд свого волосся, і часто вони шукають поради, як підтримувати його здоров’я та красу. У цій статті ми разом із лікарем-трихологом клініки CALM Оксаною Варламовою вирішили розкрити кілька маловідомих секретів, які допоможуть вам стати власницею блискучих і красивих локонів. Від простих порад щодо догляду за волоссям до таємниць професійних перукарів – готуйтеся до захоплюючого відкриття та трансформації вашого підходу до краси волосся. Так як індустрія краси в нашій країні дуже розвинена, beauty-ринкок пропонує величезну кількість різноманітних процедур для краси.

Почнемо з основ. Ваше волосся складається з двох основних частин: волосяної цибулини, розташованої у шкірі, та самого полотна. Волосяна цибулина – це справжнє джерело життя для вашого волосся, результат гармонії всіх систем організму. Активне ділення стовбурових клітин цибулини визначає структуру вашого волосся, яке, в свою чергу, піддається впливу хімії та механіки у процесі росту“, – коментує експертка.

Оксана Варламова, лікар-трихолог

А полотно волосся – це та частина, яка вже вийшла з-під шкіри та піддається впливу нашого щоденного життя. Це, ніби одяг для ваших локонів, і, як у випадку з одягом, догляд за полотном волосся визначає його зовнішній вигляд. Якщо ви хочете, щоб ваше волосся сяяло здоров’ям та красою, вам варто розглянути лікувальні та естетичні процедури, спеціально розроблені для кожної частини вашого неповторного волосся.

Догляд за частинами волосся буває різний.
Усі процедури для полотна поділяються на 2 типи:
– Лікувальні,
– Естетичні.

Давайте розберемо, що взагалі це за процедури, для того, щоб бути вільними у своєму виборі та обирати саме ту процедуру, яка підходить та потрібна саме вам.
Естетичні процедури (ламініція, кератування, «ботокс», нанопластика) та косметика працюють лише на поверхні полотна волосся, до лікування та відновлення не мають відношення, мають миттєвий результат, завжди ефект відміни та мають ряд протипоказань (порушення цілісності шкіри голови, вагітність та період лактації, захворювання дихальної системи, алопеція).
Ці процедури та засоби підтримують те, що дала природа, ніяк не підтримуючи, а даючи лише візуальний ефект.

Лікувальні процедури (еко-реконструкція) та косметика – це робота з низькомолекулярними органічними інгредієнтами, що проникають в структуру волосся та допомагають відновити та підтримати стан волосся, мають ефект накопичення та при постійному використанні дають еластичність, блиск та здоров’я. Не мають протиказань (окрім алергії на трави) та рекомендовані, навіть, діткам.

Усі процедури мають виконуватися спеціалістами з чітким дотриманням усіх правил та протоколів.

“Також дуже важливий правильний домашній догляд, що має бути персоналізованим, з урахуванням усіх фізіологічний та персональних потреб клієнта та пацієнта”, – додає Варламова. У цьому зможуть допомогти спеціалісти клініки Calm.

Разом до здорового та красивого волосся!

You May Also Like

More From Author