У Києві на конкурсі Mrs. Ukraine International 2018 обрали найуспішнішу українку

Estimated read time 1 min read

У Києві в Event Hall Regent Hill вперше відбувся конкурс краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International 2018, в якому взяли участь 14 жінок з усіх куточків України. Володаркою головної корони стала цілеспрямована і чарівна киянка Альона Бойко.

Конкурсна програма включала в себе п’ять дефіле з хореографічними постановками: презентаційне, бізнес-леді дефіле – відеопрезентація учасниць (бізнеспозіціонування діяльності на українському ринку, соціальна та суспільна сфери, сімейний стан), вихід в спортивному образі (демонстрація красивої фізичної форми фіналісток, які популяризують здоровий спосіб життя, спорт та правильне харчування), вихід в стилізованих українських нарядах з дітками, а також дефіле в дизайнерських вечірніх сукнях.
«Я пишаюся кожною учасницею, всі вони – яскравий приклад того, як українки можуть бути одночасно успішними в кар’єрі, люблячими дружинами та дбайливими мамами. Також, в цей вечір вони розкрили інші свої межі – харизму, жіночність та елегантність. Дякую всім партнерам, гостям та журналістам, які підтримали наш захід», – вдячна національний директор Mrs. Ukraine International Яна Луцька.
Конкурсанток оцінювали шість членів журі на чолі з народним артистом України Остапом Ступкою: Світлана Суркіс, Наталя Бобровникова, Олег Лісогор, Ірина Трухачова та Марина Кінах.

Спеціальними гостями свята стали і зірки шоу-бізнесу. Гала-вечір відкрив струнний квартет Asturia. Присутні насолоджувалися виступом сімейного тандему Ніни і Тоні Матвієнко, які виконали всіма улюблену композицію «Квітка-душа». Хедлайнером події стала поп-діва Ірина Білик, яка подарувала гостям свої суперхіти. Також, під час гала-програми виступили хореографічний балет «А6» та акробатичний дует Sunrise. За конферанс відповідав відомий телеведучий Григорій Решетник.

Відзначимо, що крім головної корони, журі обрало ТОП-4 фіналісток: 1st Runner-Up Mrs. Ukraine International 2018 – Оксана Дмитрієва, яка родом з Дніпропетровська; 2nd Runner-Up Mrs. Ukraine International 2018 – корінна киянка Оксана Павленко; 3rd Runner-Up Mrs. Ukraine International 2018 – Олександра штани-Медяник родом з Кам’янського і 4th Runner-Up Mrs. Ukraine International 2018 – Анна Кривець, яка родом з Луганська. Всі фіналістки отримали нагородні стрічки в спеціальних номінаціях в тих сферах діяльності, в яких вони досягли найбільшого успіху.

Переможниця Олена Бойко вже цього літа представить Україну на міжнародному конкурсі Mrs. International 2018 у США. А національний відбір нових конкурсанток Mrs. Ukraine International 2019 стартує з вересня, і тепер стане традиційною подією для нашої країни.

За підтримки: Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної організації і Міжнародної громадської організації «Жінка III тисячоліття».
 

Партнери заходу: генеральний партнер, який бере Event Hall Regent Hill, генеральний ювелірний партнер TANGO Jewellery Company, офіційні партнери Sposabella, The ROOTS UKRAINE, партнер з охорони та безпеки “Стелс-1», партнери LATINIUM, RADA, Mercedes-Benz, «Тотал Дентал », MARY COHR, Beauteria, Guinot, Exclusive Group, MILLIANERA, Fight Wear, Moroccanoil, Tigi, Kodokan, Clive Christian,«Сьоме небо»,«Абажур», Vita Models, Blossom design,«Дім Лілеї».

Ексклюзивний інформаційний партнер: журнал «Наталі».

Офіційні інформаційні партнери: «Прямий», 8 канал, Максі ТВ, Перший Діловий, Чорноморська ТРК, Яскраве радіо, Теленеделя, Телескоп, Sea Trial, TOUCH, GLORY, Woman magazine, Shikolad, Ukrainian People, Intercity, ICAN, Gossip, Apriori, Prime Time, Автоледі, NOVA, EMOTION, Світ дитинства і чудес, Time to Travel, MILLENIUM, Ivona, Tochka.net, LeMonade, Телегід.

Світлана Суркіс

Анна Добриднєва

 

Габрієла Масанга

генеральний ювелірний партнер TANGO Jewellery Company

Ювелірний Дім TANGO
Члени журі – Остап Ступка та Світлана Суркіс
A`STURIA
Член журі – Олег Лісогор
Ніна та Тоня Матвієнко

Світлана Вольнова та Григорій Решетник

Ірина Білик
Лала Цукерман
Марина Кінах

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours