Інтервʼю, Особистості

ОЛЕНА БРИНЗА: «Наша краса – наша зброя»

В світі грації, краси та найвищих стандартів досягнень Олена Бринза сяє як справжня зірка. Ця багаторазова переможниця та фіналістка найпрестижніших світових та всеукраїнських конкурсів краси не лише примножила свою власну славу, але й стала символом жіночої елегантності та сили. Як представниця України, співзасновниця ГО «Асоціація королев України», співорганізаторка благодійного проєкту Charity Queen та волонтерської премії Charity Queen Awards, вона  відзначилася активною громадською діяльністю.

Запрошуємо вас у цікаву подорож  світами Олени Бринзи. Красуня поділиться відвертою інформацією про конкурси краси, секрети жіночності та великі плани подальшого представлення України на міжнародній арені.

– ЯКІ РИСИ ХАРАКТЕРУ ДОПОМОГЛИ ВАМ СТАТИ БАГАТОРАЗОВОЮ ПЕРЕМОЖНИЦЕЮ  СВІТОВИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ КРАСИ?

– Колись я дуже жаліла себе, не розуміючи, чому  саме на мою долю з дитинства випало так багато випробувань. Тяжка праця в  селі, втрата батька, жорсткий булінг однокласників і вчителів, розлучення, відсутність грошей… І це ще далеко не весь  список. 

Але з роками я усвідомила, що це все надало мені таких сили й мудрості, які наразі і рухають мене вперед по життю. Внутрішня сила, готовність прийняти будь-який результат, насолодження від процесу, жага до пригод та нових знайомств ‒ складові  моїх перемог. 

Також я  прийшла до висновку, що великі цілі не досягаються без ризику.

       Я ніколи не брала участь у конкурсах, щоб комусь щось довести. Виклик можна кинути тільки собі.

– ЯКІ ЕМОЦІЇ ВИ ВІДЧУВАЛИ ПІД ЧАС УЧАСТІ У КОНКУРСАХ КРАСИ? ЯК ЦЕЙ ДОСВІД ВПЛИНУВ НА ВАШЕ ЖИТТЯ ТА КАР’ЄРУ?

– Для мене участь у конкурсах як табір для дорослих дівчат. Я завжди з захопленням чекаю на першу живу зустріч всіх учасниць, особливо коли це міжнародний конкурс, бо там збираються красуні з усього світу. Зазвичай за кілька днів отримую такий неймовірний концентрат емоцій, знайомств та досвіду, який потім згадую роками. 

Я дуже полюбляю пригоди, і для мене участь у конкурсах ‒ одне з найкращих їх джерел. Насолоджуюся від початку до фіналу, не чекаючи на результати голосування. Як показує досвід, найкращий результат отримуєш, коли не зациклюєшся на головній короні. Але ж, звичайно, я завжди хочу її отримати, тому дуже ретельно готуюся до змагань.  

Звісно, участь у конкурсах вплинула і на мою професійну діяльність. Після першої перемоги мене вже запрошували як члена журі, помічницю з організації змагань. Пізніше я самостійно організувала свій перший конкурс краси. А наразі маю спільний проєкт з Іриною Оськіною, засновницею ГО «Асоціація Королев України». Разом ми успішно провели перший благодійний конкурс краси Charity Queen of Ukraine 2023. 

До цього я мала власний бренд ексклюзивного дитячого одягу, але вже остаточно залишила діяльність за попередньою професією.

 

 

– ВИ ДУЖЕ КРАСИВА. ЯКІ ОСНОВНІ РИТУАЛИ КРАСИ ВХОДЯТЬ У ВАШУ ЩОДЕННУ РУТИНУ ПО ДОГЛЯДУ ЗА СОБОЮ?

– Я не прихильниця частого відвідування кабінету косметолога. Вважаю, що зовнішня краса починається зі здорового організму. Тому роблю акцент на детоксах, біодобавках, тренуваннях тощо.

На зовнішність також впливає інтелект, тому читаю книги, відвідую тренінги, медитую. 

– ЯК ВІДЧУВАТИ СЕБЕ КРАСИВОЮ ТА ВПЕВНЕНОЮ КОЖНОГО ДНЯ?

– По-перше, дуже важливо хвалити себе. Особливо, коли щось іде не так, як хотілось. В такі моменти треба знаходити позитивні  аспекти в ситуації, що склалася. Хваліть себе кожного дня, навіть за дрібниці, це надасть вам впевненості та сил. Ще дуже класно працює така річ, як досягнення мікроцілей. Наприклад, присісти 10 разів на день, віднести до ремонту річ, яка чекає вже декілька місяців, пройти 1 км… Для вашого мозку не важливий масштаб події, головне  ‒ ВИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!  Підвищується самооцінка, мозок отримує сигнал, що у вас все виходить і можна переходити до більш масштабних цілей.  Також дуже рекомендую писати план і потім викреслювати зроблене.

По-друге, не економте на собі. Нам, дівчаткам, це заборонено! Коли ми собі відмовляємо в чомусь, падає не тільки настрій, але й прибуток. Ці речі дуже  пов’язані між собою. Ви все одно заплатите аналогічну суму, але за  інших обставин. Наприклад, зламається телефон, потече кран чи згорить мікрохвильовка. Тому балуємо себе, красуні. Це підвищує впевненість та мотивує. Наша краса ‒ наша зброя!

 І по-третє. НЕ ЗВАЖАЙТЕ на думку оточуючих. Якби я слухала деяких людей навколо себе, а це були ще й близькі люди, то я точно би не досягла того, що маю зараз. Більшість не бажає виходити зі своєї зони комфорту й також  не бажає бачити оточення успішнішим за себе. Це називається «Ефект крабів у відрі». Рекомендую детальніше ознайомитись з теорією відра з крабами тим, хто прагне до саморозвитку. 

Отже, впевнено йдіть до мети, слухайте тільки себе і свою інтуїцію.

 

– ЯКИМ ЧИНОМ БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ CHARITY QUEEN СПРИЯЄ ПІДТРИМЦІ ЗСУ І ЯК МОЖНА ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЦІЄЇ ІНІЦІАТИВИ?

– Мета конкурсу ‒ збір коштів для конкретних бригад ЗСУ, які звернулися до нас за допомогою. Всі виручені кошти ми направляємо на закупку необхідних речей для воїнів. Приєднатися до нас можуть усі бажаючі, як в якості учасниці проекту, так і в якості партнера чи спонсора, або ж просто задонатити на збір. 

– ЯК ВИ БАЧИТЕ СВОЮ РОЛЬ ЯК ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЧКИ ТА ІНФЛЮЕНСЕРА В УКРАЇНІ? ЯКІ ТЕМИ ОСОБЛИВО БЛИЗЬКІ І ВАЖЛИВІ ДЛЯ ВАС?

– Наразі для мене, як і для всіх громадян України, найголовніша тема ‒ війна. Намагаюсь бути максимально корисною для своєї країни. Саме тому ми з пані ІриноюОськіною й вирішили створити проєкт Charity Queen, націлений на допомогу ЗСУ, а також на популяризацію волонтерства та добрих справ. На жаль, вже не так часто донатять, як на початку повномасштабного вторгнення, тому наша мета ‒ активувати людей за рахунок чогось цікавого, надати їм позитивних емоцій.

Є й ще одна ідея проєкту. Я знаю не одну історію про жінок, які багато допомагають як ЗСУ, так і простим людям, постраждалим від війни. Ризикуючи життям, вони розвозять гуманітарну допомогу, переганяють авто на фронт і  при цьому ніде нічого не афішують. Про такі героїчні справи треба розповідати.  Такі люди гідні нагород і служать прикладом для інших.

 

– ЯКІ ВАШІ ПЛАНИ ТА МРІЇ НА МАЙБУТНЄ, ЩО Б ВИ ХОТІЛИ РЕАЛІЗУВАТИ ЧЕРЕЗ ВАШУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ВПЛИВ НА ГРОМАДСЬКУ СФЕРУ?

– Для мене важливим залишається жіноче питання в Україні. Багато жінок зараз не в найкращому емоційному стані.  Постійні тривоги та обстріли тримають у стресі, новини засмучують, але це не привід припинити дбати про себе. Наші хлопці там тримаються заради нас, тому й ми не повинні здаватися. Коли жінка дбає про себе, то це не тільки про зовнішність. Зростають також самооцінка та впевненість. Ці сили потрібні зараз, як ніколи.

Тому я хочу донести до дівчат, які впали духом, що ми сильні й з усім впораємось, що ми повинні підтримувати одна одну, особливо зараз.

До війни я мріяла стати мотивуючим спікером для жінок, які постраждали у відносинах, але хочуть змінюватися та розвиватись. Знаю, що багато жінок, і не тільки в Україні, часто бояться, соромляться або не мають з ким про це поговорити. Я сама була такою, тому повністю їх розумію.

Ця ідея виникла, коли я вперше проводила свій конкурс і спостерігала за дівчатами, які з великим сумнівами та страхами все ж таки ризикнули й стали учасницями проєкту. Вони розкрились як жінки, зросли їх самооцінка та самоповага.  Неймовірно приємно спостерігати таке перевтілення, особливо коли знаєш, що в цьому є й твоя заслуга. 

Дуже сподіваюся, що невдовзі реалізую цю ідею й на міжнародному рівні. А поки що в планах наша ПЕРЕМОГА!

Вам також має сподобатись...