Ірина Оськіна: “Я вирішила створити Асоціацію Королев України”

Estimated read time 1 min read

У динамічному світі сучасних конкурсів краси Асоціація Королев України визначається вишуканістю, а також благородною місією благодійності та соціального впливу. Захоплені ідеєю не лише визначати стандарти краси, але й вносити реальні позитивні зміни в суспільство, ми разом із засновницею Асоціації Іриною Оськіною занурилися в обговорення  майбутніх планів. Отже, розмірковуємо про популяризацію жіночої  краси, розвиток благодійництва, сприяння громадській активності та дещо інше.Як виникла ідея створення Асоціації Королев України?

Ідея створення Асоціації Королев України виникла з бажання об’єднати та підтримувати жінок, які беруть участь у різноманітних конкурсах краси та б’юті-проєктах, а також активно займаються благодійністю та соціальними проєктами. Серед них були проєкти, які я організовувала. Це дозволило мені зустрітися з неймовірною кількістю талановитих та амбіційних жінок.

           Відчуваючи потужний потенціал такого об’єднання, я вирішила створити Асоціацію Королев України. Вірю, що краса повинна бути не лише зовнішньою, а й внутрішньою, проявляючись, зокрема, у волонтерстві, активній допомозі тим, хто цього потребує.

 

 

Розкажіть про головні завдання та цілі Асоціації.

Основними цілями є популяризація і визнання жіночої краси у всій її різноманітності, активна участь у благодійних та соціальних ініціативах. Учасниці Асоціації Королев України не лише представляють стандарти краси, але й є справжніми лідерками в благодійних проєктах та соціальному житті країни. Ми прагнемо створювати позитивні зміни в суспільстві, зосереджуючи увагу на важливих проблемах та сприяючи їх вирішенню. Віримо, що краса рятує світ, а головне ‒ робимо свій внесок у Перемогу. Прагнемо доводити це кожним нашим проєктом та кожною ініціативою.

 

 

Нещодавно ви провели благодійний конкурс краси Charity Queen. Розкажіть про цю подію. Яким був результат?

Конкурс Charity Queen об’єднав красу з благодійністю. За виручені кошти ми закупили обладнання для військовослужбовців на передовій. Також наші переможниці представлять Україну на міжнародних конкурсах. Це важливий крок у підтримці військових та популяризації краси і таланту наших учасниць на світовому рівні.


          Які критерії  вибору  учасниць конкурсів краси?

Вибір учасниць базується на трьох основних критеріях: активна громадська позиція, харизма та прагнення до розвитку і досягнень. Ми шукаємо жінок, які не лише вродливі і харизматичні, але й виявляють прагнення бути корисними і активно взаємодіють із суспільством.Поділіться, як ви плануєте розвивати та розширювати вплив конкурсів краси на сприяння благодійництву в майбутньому.

У планах, звичайно, подальший розвиток наших конкурсів краси, а в майбутньому – залучення міжнародних партнерів.

Наша стратегія передбачає розширення кількості учасниць й активний розвиток проєктів, спрямованих на підтримку благодійництва та соціальних ініціатив. Зокрема, створюємо платформи для глобального об’єднання та розвитку ідей, що сприятиме значним змінам у світі конкурсів краси.

 

 

Які в Асоціації Королев України плани на майбутнє?

Асоціація Королев України як організація, що об’єднує талановитих та амбіційних жінок, вже встигла стати платформою для визнання жіночої краси і одночасно центром благодійництва та соціальних ініціатив. За допомогою конкурсів та проєктів ми прагнемо підняти планку не лише в галузі естетики, але й в справах громадської активності та благодійності. 

У наших планах впровадження нових благодійних проєктів, активна участь у різноманітних благодійних програмах. Ми прагнемо всіляко використовувати наш вплив для позитивних змін у суспільстві, допомагаючи наблизити перемогу України.

You May Also Like

More From Author