Олена Бринза: “Чудеса трапляються тоді, коли ви готові втратити все”

Estimated read time 1 min read

Переможниця престижного американського конкурсу краси Ms. World International 2022 в номінації Ms. World International Premier українка Олена Бринза  в дитинстві навіть і подумати не могла, що прийде час і їй буде аплодувати увесь світ, як одній з найкрасивіших жінок Планети. В ексклюзивному інтерв’ю читайте історію сучасної Попелюшки, в якому Олена поділилася з читачами GLORY magazine своєю життєвою історією, яка привела її до королівського життя. 

– ОЛЕНО, ЯКІ БУЛИ ВАШІ ВІДЧУТТЯ, КОЛИ ВАС ОГОЛОШУВАЛИ ЯК ПЕРЕМОЖНИЦЮ В НОМІНАЦІЇ?

– Якщо честно, дуже нервувала в очікуванні результатів, адже на мені була велика відповідальність і багато людей дуже вірили в мене, і мені хотілось підтвердити іх сподівання. Та ще й фінал конкурсу був 24 серпня, на День Незалежності України, так що нервувала я в два рази більше – дуже хотілось повернутись додому з перемогою!
До слова, Конкуренція була чимала, більш ніж 70 учасниць зі всього світу, багато медійних осіб, які створювали серйозну атмосферу боротьби за головну корону.

– КОНКУРС ТРИВАВ ДЕКІЛЬКА ДНІВ. ЩО БУЛО В ПРОГРАМІ?

– Конкурсна програма зайняла 4 дні, в нас було багато різних активностей: ранкова фотосесія біля басейну та червона доріжка з національним прапором, прогулянка та відеозйомка на яхті, фотосесія в стилі Victoria`s Secret з величезними крилами, різноманітні інтерв’ю, фото- та відеозйомки в різних стилях та умовах. І, звичайно ж, гала вечір, де ми демонстрували своі національні костюми та вечірні сукні.

– ЯК ГАДАЄТЕ, ЩО САМЕ ДОПОМОГЛО ВАМ ВИГРАТИ?

– Я дуже ретельно готувалась, практично всі мої вбрання були створені власноруч. Я гадаю, що моїй перемозі сприяв мій досвід, який я отримала в попередніх конкурсах та віра і підтримка багатьох людей в мене, та, звичайно ж, моїх близьких та дітей. Вони весь час спостерігали за процесом моєї підготовки, бачили, як це було нелегко, враховуючи умови іншої країни, і казали, що я обов’язково переможу. І це мене дуже мотивувало. Я не мала шансу на провал, я не могла їх розчарувати.
Також вважаю, що дата, в яку проходив фінал, а саме 24 серпня сприяла також моїй перемозі, моя країна допомагала мені. Я знала, що після конкурсу нарешті повернусь на Батьківщину, і хотіла це зробити вже маючи корону.

– ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ КОНКУРС КРАСИ МІСІС ВІД МІС, ОКРІМ ВІКОВИХ РАМОК?

– Я вважаю, що ці конкурси відрізняться тим, що в категорії Місіс беруть участь жінки, більшість яких вже чогось досягли в своєму житті – самодостатні та впевнені, і тому вони більш дружелюбні, не менш амбіційні ніж Міс, але вже з іншими цілями. Ці жінки, знають – хто вони, і результати конкурсу не дуже вплинуть на їх життя, бо вони вже мають сім’ю, дітей, бізнес тощо. А от Міс частіше всього йдуть туди, щоб побудувати модельну кар’єру, стати популярними, прославитись. І там боротьба набагато запекліша, аніж серед Місіс (посміхається – прим.ред.).
Конкурси категорії Місіс я називаю «Табір для дорослих дівчат», або «Жіночий тренінг-інтенсив», де можна завести цікаві та корисні міжнародні знайомства, почерпнути життєвого досвіду, набратись жіночої енергії, пропіарити свій бізнес чи особистий бренд.

– ЯК ВИ ВІДНОСИТЕСЯ ДО КРИТИКИ?

– Я завжди відкрита до конструктивної критики, але від тих людей, які мають певні досягнення в тій сфері, яку критикують. І від людей, яких вважаю для себе достойним прикладом в тій чи іншій сфері. Наприклад, якщо в людини неохайне волосся, і вона мені зробить зауваження про мою зачіску, звичайно ж, я її рекомендації не візьму до уваги, чи якщо повна людина буде давати меня поради щодо моєї фігури чи зовнішності. Але скажу честно – не люблю, коли мені дають «поради», коли я іх не просила. Якщо мені цікава чиясь думка, я обов’язково запитаю.

– ЦЕ ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ ВАШ КОНКУРС КРАСИ. КОЛИ БУЛО ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ВПЕРШЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ І ЧОМУ?

– Вперше я взяла участь в конкурсі краси в 2019 році. Я була дизайнером ексклюзивного дитячого одягу, мала власний бренд, і часто брала участь в різних показах, і мені дуже подобалось в кінці виходити на сцену з моделями. Але мені хотілось більшого, трішки довше постояти на сцені, продефілювати. Я розуміла, що мені вже не 17, та й модельних параметрів я не маю і це все залишалось лише тільки мрією, поки я не дізналася про конкурси для дівчат, кому за 25. Де немає таких жорстких стандартів, як для Міс, де допускались заміжні та жінки з дітьми. І я не мала жодних сумнівів, що це мій шанс, і надіслала заяву на участь.

– ТЕПЕР ВИ ВЖЕ САМА – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР І ОРГАНІЗАТОР КОНКУРСІВ КРАСИ В УКРАЇНІ. ЯК ЗАРАЗ ЗМІНЮЮТЬСЯ ТЕНДЕНЦІЇ МОДИ НА ЖІНОЧІ ТИПАЖІ УЧАСНИЦЬ КОНКУРСІВ КРАСИ?

– Є тенденції, які не змінюються – це відкритість, доброзичливість, посмішка, дружелюбність, комунікабельність, відповідальність. Ці якості дуже важливі для учасниць конкурсу, окрім зовнішності. Не раз впевнювалась, що також дуже важлива поведінка дівчат. Адже титул Королеви зобов’язує. Нікому не потрібна гарна, але груба, неврівноважена, або невідповідальна, зазната дівчина, яка окрім себе нікого не бачить і не чує.

– ДАЙТЕ ДЕКІЛЬКА ПОРАД ТИМ ДІВЧАТАМ, ЯКІ МРІЮТЬ ПРО УЧАСТЬ У КОНКУРСІ КРАСИ.

– Зараз на світових конкурсах перемогу отримують жінки абсолютно різних типажів, національностей та зовнішностей. І часто це може бути не сама гарна учасниця, але я розумію чому – бо зовнішності часто замало для перемоги. Поведінка та енергетика людини також дуже важливі! І я, як організатор, також вже з самого початку починаю слідкувати за конкурсантками – наскільки відповідально вони виконують дистанційні завдання, запізнюються чи ні, як комунікують з іншими учасницями, їх активність в соціумі, тощо.
Я проста дівчина з села, яка дитиною втратила батька, була дуже невпевнена в собі, мала багато комплексів та вважала себе дуже негарною дитиною… Зараз я Королева краси. Тому з впевненістю можу сказати, що все можливо і все в наших руках. Якщо чогось боїтесь – уявіть, що вам уже 70 років, і ви так і не спробували цього! Мене це завжди мотивує!
Я зрозуміла, що краще спіткнусь, ніж буду весь час сидіти і боятись. Не помиляється лиш той, хто нічого не робить. Якщо вам хочеться – дійте! Нікого не слухайте, що у вас не вийде, що ви вже застара, замала чи завелика, недостатньо гарна та інше. Мені теж так казали, але я все ж таки ризикнула, бо знала, що ті «експерти» не мали мрії, за яку готові були йти до кінця та не мали досвіду в тому, що казали!
Якщо ви про щось постійно думаєте, уявляєте себе там, і ви знаєте, що будете жалкувати, якщо не спробуєте – то це і є знак, що треба діяти! Краще спробувати, ніж жалкувати все життя про втрачений час та шанс. Не зраджуйте свою мрію! Пам’ятайте, що чудеса трапляються тоді, коли ви готові втратити все за ту мрію, яку не ніхто не бачить, окрім Вас!

– ЯКІ ВАШІ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ?

– Я дуже чекаю, коли в нашій країні знову настане мир і я зможу відновити свою улюблену справу! Адже я знаю, що наші дівчата одні з найвродливіших у світі, і ми й надалі будемо підтверджувати цю істину! Також в майбутньому хочу створити конкурс світового рівня – достойного конкурента «акулам» цієї сфери, але з українським коріння, зі своїми правилами та стандартами, враховуючи весь мій досвід як учасниці, члена журі та організатора. І вже маю дуже багато ідей стосовно реалізації цієї ідеї!

Розмову вела Лала Цукерман
Фото: Із особистого архіву Олени Бринзи

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours