Новини, Світська хроніка

Об’єднані для допомоги ЗСУ: Зустріч учасниць благодійного конкурсу краси CHARITY QUEEN в Ресторані NĂM (ФОТО)

У вишуканому столичному ресторані в’єтнамської кухні NĂM, де в інтер’єрі прослідковується стиль старовинної в’єтнамської віли та багато антикварних деталей, відбулася зустріч конкурсанток благодійного конкурсу CHARITY QUEEN, який організувала Асоціація королев України. Метою цього проєкту стала благодійність та підтримка 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. 13 учасниць з різних міст України об’єднали свої зусилля, щоб допомогти Збройним Силам України.

Асоціація королев України, яку очолює Ірина Оськіна, знову довела, що краса може бути силою для змін. Ця благодійна подія не лише підкреслює важливість спільної підтримки українських військових, а й демонструє об’єднання жінок з різних куточків України з благородною метою.

Конкурс – лише одна з багатьох ініціатив Асоціації королев України, яка почала свою діяльність в 2020 році. З початку повномасштабного вторгнення організатори спрямовують свої зусилля на фінансову та гуманітарну підтримку Збройних Сил України, опікування притулками для тварин, а також допомогу вдовам і дітям загиблих українських військових.

Організатори Ірина Оськіна та Олена Бринза

Ірина Оськіна, Голова Асоціації королев України зазначила:

“З наших перших днів повномасштабного вторгнення ми визначили місію допомоги тим, хто потребує цього найбільше. Від початку війни наша Асоціація активно залучається до підтримки Збройних Сил України, надаючи їм необхідну допомогу. Наразі наша мета – зібрати кошти для потреб 68-ї єгерської бригади. Ми вдячні всім, хто підтримує нас, оскільки це ще один крок на шляху до наших благородних цілей.”

Олена Бринза, співорганізатор CHARITY QUEEN і амбасадор заходу, додала:

“CHARITY QUEEN – це не лише конкурс краси, але й нагадування про нашу відповідальність перед тими, хто стоїть на захисті нашої країни. Сьогодні ми разом долаємо ворога, об’єднуючись для великих справ. CHARITY QUEEN – це про красу і добро. Я вірю, що разом ми зможемо зробити значний внесок у допомогу нашим захисникам, і це надихає мене щодня”.

Серед українок, які вирішили підтримати захисників:

Альона Миколайчук ANGELA – м. Житомир

 

Кіра Мазаних – м. Дніпро

 

Катерина Пасічник – м. Кропивницький

 

Іванна Литвин – м. Київ

 

Олена Купецька – м. Київ

 

Надія Чернявська – м. Біла Церква

 

 

Катерина Кармазіна – м. Одеса

 

Ольга Шкробот – м. Харків

 

Лідія Лободіна – м. Київ

 

Альона Богданова – м. Київ

 

Анастасія Грушко – м. Вінниця

 

Зоя Максименко – м. Харків
Катерина Саліховська – м. Київ

Конкурс краси CHARITY QUEEN став важливим кроком у підтримці військових, які знаходяться на передовій, та слугує прикладом того, як спільна мета може об’єднувати людей навколо благородного завдання, не лише підсилюючи національний дух, але й допомагаючи тим, хто стоїть на захисті України.

Вам також має сподобатись...