Без рубрики, Дозвілля, Куди піти

Міжнародна виставка «Мистецтво в часи війни»

Виставка включила в себе роботи учасниць проєкту “DIALOGUE OF THE CENTURIES: DNA of Ukrainian Avant-Garde and Modern” & 10 картин українських художників (Катерини Бухвалової, Ангеліни Гаєвської, Андрія Токар, Ірини Грицкевич, Нікіти  Гудзовського та ін.).

Кирило Савченко

Основна місія проєкту “Мистецтво в часивійни” – згуртувати та допомогтихудожникам, які лишились в Україні.  У виставціберуть участь українські живописці, які під вибухита вий сирен, ховаючись від смертельного заліза у підвалах, відтворювали емоції і жахливі реаліїсьогодення.

Олена Гребенюк

Ми започатковуємо проєкт, що допоможе їм відновлюватись і надихатись енергією інших мистецтв. Мотивуватиме їх жити ітворити далі. Катерина Бухвалова, Ангеліна Гаєвська, Андрій Токар, Ірина Грицкевич, Нікіта Гудзовський та чимало інших – це імена художників, які нині гідно представляють творчу Україну.

Відкривала виставку ART IN TIMES OF WARUNITY – Альона Гребенюк українська оперна співачка, володарка ліричного сопрано, солістка Київського Муніципального Театру Опери та Балета для дітей та юнацтва (Київська Опера). Виконує твори 12 мовами.  Лауреат та переможниця міжнародних конкурсів.

Організатори виставки “Мистецтво в часивійни” Кирилло Савченко,  Петренко Ірина, Підлісна Еліза.

Фотографи: Олексій Василюк, ОленаАврамчук.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь