В Києві відбувся благодійний бранч від Тусовки блогерів та Тетяни Савіцької

Estimated read time 1 min read

В столичному ресторані Spezzo 4 серпня пройшов благодійний бранч на тему “Дозволь собі жити”, в якому взяли участь українські інфлюенсери. Організатором виступила засновниця платформи Tysovka Blogerov Тетяна Савіцька

“Тусовка відновлює свою роботу навіть в такий нелегкий час для країни. І ми не будемо осторонь, не просто будемо говорити про допомогу а самі збираємо і відправляємо допомогу”, – повідомила на своїй сторінці організатор Тетяна Савіцька.

Організатор Тетяна Савіцька

Під час заходу перед присутніми виступила психолог Аліна Поліщук, яка розповіла дієві поради, як ефективно справлятися з тривожністю, не ставити життя на паузу, бути ефективним і дозволити собі жити в умовах війни.

Спікер – психолог Аліна Поліщук

Частину зібраних коштів (50%) від організації таких бранчів та проєктів інфлюенсери вирішили регулярно передавати на рахунок благодійного фонду “Народжені перемагати”, який займається допомогою військовим та цивільним, що постраждали внаслідок воєнних дій в Україні, зокрема, матерям-одиночкам та багатодітним родинам.

Директор благодійного фонду “Народжені перемагати” Лала Цукерман та співорганізатор бранчу Ксенія Сосна

Також під час заходу директор благодійного фонду Лала Цукерман вручила організаторам Подяки.

На згадку про івент присутні гості отримали подарункові сертифікати від партнерів – клініки Smart Medical Center та саону краси KUKLA , а також календарі Self-Made Women-2022 від журналу GLORY.

Фото: Олексій Ушаков

 

 

 

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours