Без рубрики

Мрії збуваються: Українські знаменитості в спецпроекті від GLORY magazine

«Щаслива дитина — це дитина, мрії якої здійснюються»
12 обдарованих дітей і 12 зіркових персон стали обличчям великого спеціального тематичного календаря на 2020-й рік «Мрії збуваються»

З дитинства особистість кожного з нас формує безліч чинників. Серед них книги, музика, захоплення і, звичайно, кумири, на яких ми хочемо бути схожими.
Чотири з половиною місяці тривали підготовка і зйомки проекту # МРІЇЗБУВАЮТЬСЯ, для якого було обрано дванадцять талановитих дітей України — Анастасію Майданник, Анжеліку Оськіну, Ярославу Дорошенко, Данієлу Шапочнікову, Ірину Корнієнко, Єлизавету Русову, Діану Крутько, Альону Роговську, Анастасію Євдоченко, Анастасію Органюк, Злату Британ, Ніну Бойкову. Дванадцять різних історій формування творчих особистостей — зі своїми перемогами і поразками, з любов’ю до кумирів, з вірою в добро і в те, що мрії збуваються!
«Ми готували цей проект з великою вірою в підростаюче покоління. Адже серед молоді згодом обов’язково з’являться нові імена, які прославлять Україну далеко за її межами», — каже засновник і продюсер зйомки Лала Цукерман.
Велика вдячність відомим акторам, телеведучим, співакам, які підтримали наш проект, а саме: хореографу і учаснику шоу «Танці з зірками» Олександру Прохорову; ведучій телеканалу 1 + 1 Соломії Вітвіцькій; дуету EDGAR&EMMA; заслуженій артистці України Камалії; співакові і акторові серіалу «Школа» Андрію Бойку; відомому стилісту В’ячеславу Дюденку; гурту «Бамбінтон»; телеведучій і life-коучу Світлані Вольновій; народній артистці України Ользі Сумській; популярній співачці Олі Цибульській; співачці з автентичним голосом Тоні Матвієнко; народній артистці України Ніні Матвієнко.
Ви надихнули дітей на нові звершення і допомогли їм втілити в життя мрії!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь