LifeStyle, Гороскоп, Дозвілля

Гороскоп на листопад-грудень 2023 року від тарологині та езотерикині Тетяни Гай

Наприкінці  року  людина «пожинає» те, що «посіяла» в попередній життєвий період. В цей проміжок  часу ми особливо добре розуміємо, що нічого не відбувається просто так – все має свої причини та наслідки. Обставини нашого життя змінюються постійно: то підіймають на вершину успіху, то опускають, як нам здається, безнадійно донизу. Ось тільки чи варто впадати у відчай, якщо ми можемо стати улюбленцями долі будь-якої миті? Що чекає на кожного зі знаків Зодіаку в останні місяці 2023 року ‒ читайте у гороскопі від тарологині та езотерикині Тетяни Гай.


Овен

Наприкінці 2023 року Овнам завдяки їхній невтомній енергії та рішучості пощастить на роботі. Нові можливості та проєкти будуть один за одним траплятися на вашому шляху. Овни виявлять лідерські якості, що приверне увагу керівництва. Слід бути відкритими до співпраці та ділових контактів ‒ це допоможе розширити горизонти.

Якщо Овни візьмуть ініціативу у свої руки, то зможуть гори перевернути. Не чекайте, поки хтось вас підштовхне або щось зробить за вас. Подумайте краще про те, що ви самі здатні на багато чого, і допомога сторонніх вам не потрібна. Коли ви усвідомите власну силу, тоді й отримаєте бажане. Беріть і робіть, навіть якщо страшно. Кінець року подарує вам шанс на мільйон.

Телець

У Тельців триває період трансформації та роботи над стосунками. Щоб зберегти союз із партнером, вам потрібно навчитися не тільки говорити, а й слухати та чути. Враховуйте думку другої половинки, бо вона такий самий повноцінний партнер у стосунках, як і ви. Коли ви прийдете до спільної згоди й визначитеся з цілями на майбутнє, у вас все вийде. Любіть одне одного і цінуйте. У цей період Тельці можуть сміливо просувати власні проєкти. Досить вже працювати на когось, час замислитися і про власний бізнес. У вас достатньо талантів, професіоналізму, ділової хватки, креативності, розуму та інших навичок для того, щоб побудувати успішну бізнес-імперію і поліпшити свій рівень життя.

Близнюки

Близнюки наприкінці 2023 року відчують приплив творчої енергії, яка дуже допоможе у втіленні робочих завдань. Ваші ідеї матимуть попит, і колеги будуть у захваті від вашого креативного підходу до завдань. Прагнення до саморозвитку допоможе Близнюкам виділитися серед конкурентів і отримати заслужене визнання. Кінець року стане періодом активного зростання і професійного розвитку для представників цього знаку.

Рак

Ракам зірки дадуть можливість втілити в життя будь-які ‒ зокрема й найзаповітніші ‒ мрії та бажання, незалежно від того, якої життєвої сфери вони стосуються. Але найперспективнішим напрямком усе-таки є творчість, особливо якщо вони давно хотіли спробувати себе як художник або літератор. Згодом це заняття принесе представникам знаку популярність і фінансовий успіх, що для них особливо важливо. Докладіть максимум зусиль, і результат вас точно не засмутить.

Лев

Для Левів завершення 2023 року обіцяє стабільність і матеріальний добробут на робочому місці. Вашу відповідальність буде винагороджено, а працю  визнає й оцінить керівництво. Леви також матимуть особливу інтуїцію в ухваленні важливих рішень, що допоможе уникати професійних помилок. Відкриються нові горизонти і можливості для зростання кар’єри. Кінець року стане періодом, який спонукатиме вас вирушити на незвідані території. При цьому сміливо починайте такий шлях на самоті ‒ це дасть змогу краще зосередитися на дослідженні світу й отриманні нових знань. Висловлюйте свої думки вголос і обмінюйтеся ними з іншими ‒ так ви прийдете до глибоких висновків. Звільніться від звичного і прийміть нове.

Діва

Мрії Дів зазвичай мають матеріалістичний характер. Але в період закінчення 2023 року здійсниться мрія, яка стосується кохання і стосунків. Діви будуть щасливі, як ніколи. Це буде щось таке, у що Діви особливо ніколи не вірили, але потай сподівалися. Головне, що радять зірки ‒ не відмовлятися від свого щастя тільки тому, що воно здасться надто вже солодким. Діви часто думають про себе як про невдах, які не гідні чогось найкращого. Всесвіт дасть Дівам можливість опрацювати цей комплекс, простягнувши їм дещо дуже бажане і запропонувавши просто прийняти це. Зірки також застерігають Дів від наміру відпрацювати такий подарунок долі ‒ просто прийміть його як даність.

Терези

Терези найбільше за все мріють про кохання. Але, будучи такими піднесеними особистостями, вони страждають від нестачі матеріального у своєму житті. Тому їхні мрії ще й про те, щоб звідкись у них просто бралися би гроші і хтось би просто оточував їх турботою, а самі Терези змогли б сконцентруватися на тому, що їм найбільше подобається: на побудові приємних стосунків. Саме в кінці 2023 року все складеться так, що мрія Терезів здійсниться. Вони будуть оточені матеріальною турботою і зможуть більше не хвилюватися щодо грошей. Буде це зроблено руками їхньої другої половинки чи ні ‒ неважливо. Головне, що Терези знайдуть заспокоєння, про яке вони так довго мріяли.

Скорпіон

Скорпіони мріють про драму. Хоча й не завжди в цьому зізнаються. Але в цей період драми буде більше ніж достатньо. Скорпіони будуть неймовірно щасливі, хоча оточенню може здатися, що вони збожеволіли. Але коли це їх цікавили стабільність і спокій? Можливо, багато Скорпіонів нарешті наважаться на подорож, яку вони завжди відкладали, а хтось ухвалить важливе рішення, яке здаватиметься руйнівним (наприклад, розлучення), але за фактом буде здійсненням мрії. Можна сказати, що маркером здійсненої мрії для Скорпіонів є почуття внутрішнього очищення, навіть якщо при цьому потрібно щось зламати.

Стрілець

Стрільцям  необхідно буде докласти чимало зусиль на роботі, але вашу працю і виконані завдання гідно оцінять. Прийміть без вагань етап зростання і трансформації в професійній сфері, тому що це дасть вам величезний потенціал у майбутньому. Кінець року ‒ вдалий час, щоб розповісти про свої ідеї на роботі. Можливо, ви хочете створити якийсь проєкт, тому не зволікайте, а дійте. Постарайтеся  також уникнути боргів ‒ не позичайте для себе і не давайте гроші комусь. Цей період для вас ‒ не найкращий для таких ризикованих операцій. Перегляньте свій бюджет, почніть планувати витрати та доходи. І стримуйте свої спокуси щодо імпульсивних покупок. 

Козеріг

Вам треба уважніше придивитися до ваших стосунків з другою половинкою. Не дивлячись на те, що найближчим часом ви відчуєте деяку дистанцію з близькою людиною, не лякайтеся, це тимчасове явище. Варто більше спілкуватися з партнером і відкрити йому свої почуття. Відкритість і відвертість стануть ключем до взаєморозуміння і гармонії. А у самотніх Козерогів будуть можливості для нових знайомств, і тут найголовніше  ‒ не закриватися від світу.

Водолій

В цей період у Водоліїв назріває грандіозний розгром в особистому житті. Ви можете дізнатися, що хтось «поклав око» на вашу кохану людину. Однак залишається загадкою, чи вийде у ворога це зробити. Якщо ви дізнаєтеся про те, що хтось намагається зруйнувати ваші стосунки ‒ не поспішайте з помстою. Для початку зрозумійте, як на це реагує ваша друга половинка. Можливо, вона радіє шансу покинути вас. Зробіть правильні висновки. Також Водолії зможуть здійснити проєкт, про який мріяли попередні кілька років. Їм вдасться налагодити співпрацю із закордонними партнерами, що не тільки виведе їх на новий професійний рівень, а й дасть можливість непогано заробити. Валютні кошти, отримані в результаті, можна буде інвестувати на розвиток бізнесу у себе вдома.

Риби

З’являється надія на якісь глобальні зміни, і це вас не лякає, а надихає, тому що ви вже не можете жити по-старому. Потрібні нові ідеї, нові мрії, стимули, ви починаєте перебудову і особистого життя, і роботи. Наприкінці року Риби відкриють для себе нові ‒ небачені ‒ фінансові можливості, якими їм обов’язково потрібно скористатися. Щоправда, для цього представникам знаку доведеться зробити те, чого вони ніколи раніше не робили: наприклад, кардинально змінити сферу діяльності, почавши займатися тим, про що вони завжди мріяли. Так цілком можна буде поєднати приємне з корисним.

 

Значок інстаграм: 

Вам також має сподобатись...