В обʼєктиві успіху, Інтервʼю, Особистості

Лілія Олійник: “Якщо ми бажаємо процвітання нашим дітям, важливо передати їм планету в кращому стані, ніж ми її отримали”

Лілія Олійник ‒ вражаюча особистість. Вона не тільки мама чотирьох прекрасних дітей, яка вміє створити гармонічні стосунки у сім’ї. Лілія також веде  активну громадську та підприємницьку діяльність. Її стеження за екологічними питаннями і величезний внесок у розвиток ініціатив, таких, як Міжнародний екологічний форум ECO UKRAINE свідчать про те, як сила прикладу може визначати нові стандарти. У цьому інтерв’ю ми поговоримо про її надзвичайний досвід, успіхи в екологічній діяльності та секрети успішного об’єднання різних сфер життя.

Початок діяльності

Як виникла ідея створення форуму ECO UKRAINE? Чому ви вирішили займатися екологією?

Якщо ми бажаємо процвітання нашим дітям та наступним поколінням, важливо передати їм планету в кращому стані, ніж ми її отримали. Своїми діями ми повинні сприяти навіть вже не збереженню, а відновленню екології, адже останні роки темпи забруднення земель і водойм вражаючі. 

На жаль, на період воєнних дій такі задачі не першочергові. Тому ми спостерігаємо погіршення екологічної ситуації в Україні, не кажучи вже про продовження безвідповідальної масової вирубки дерев. 

Лідерство та громадська діяльність

Опишіть свою роль у ГО «Живу в гармонії».  Які цілі ставите перед собою?

Крім екологічної діяльності, ми фокусуємось на проведенні дитячих благодійних заходів ‒ як самостійно, так і в партнерстві з іншими організаціями. 

 

Успіхи та проєкти

Які ваші найбільші досягнення в екологічній сфері? Які проєкти вдалося реалізувати?

Найбільші мої досягнення ‒ це інформаційні проєкти, направлені на зміну свідомого відношення до навколишнього світу, а саме: щорічний Міжнародний Екологічний Форум та друковане видання «Еко Україна», яке розповсюджувалося безкоштовно.  Найголовніше, що таким чином формується суспільна думка, обʼєднуються бізнес, державні та громадські організації для вирішення спільних нагальних питань в сфері екології. 

Бізнес

Чи вдається поєднувати роботу в екологічний сфері  з власним Ilive Cafe?

Наразі проєкт Ilive Cafe не працює. Але ми продовжуємо наші здорові традиції виховання, позашкільної освіти та дозвілля дітей в ILive Centre. Заняття, курси, тренінги, різноманітні заходи для всебічного розвитку проводяться і під час війни, адже у наших дітей єдине дитинство. 

 

Родина

Насичений робочий графік та виховання чотирьох дітей ‒ таке поєднання можливе?

Моїх молодших дітей завжди можна було бачити поряд зі мною ‒ як на бізнес-зустрічах, так і на всіх інших заходах. У мене не було нянь чи помічниць. На сьогодні троє з моїх дітей вже самостійні. Більш того, вони допомагають мені у різних проєктах, вирішують всі побутові питання. У нас якось природньо склалося, що тільки ми самі відповідаємо за себе, підтримуємо одне одного.  Кожен намагається зробити свій внесок. Мені пощастило, що можу пишатися своїми дітьми, їх підтримкою. 

Плани на майбутнє

Розкажіть про ваші плани щодо форуму ECO UKRAINE та інших ініціатив.  

Ми запланували проведення наступного форуму на весну 2024 року. Також після перерви продовжимо видання газети. Впевнена, завдання відновлення природних ресурсів разом із відбудовою держави відразу після закінчення війни буде першочерговим.

 

Вам також має сподобатись...