ЄВГЕН СМЕРЕКОВСЬКИЙ: Хлопчик у стилі GLORY kids

Персона Жені Смерековського досить відома на сьогоднішній день у світі українського моделінгу. Хлопчику лише 6 рочків, а його вже запрошують на зйомки не лише в Україні, а й за кордоном.

Євген ‒ активний учасник всеукраїнських і міжнародних фестивалів, володар безлічі титулів і нагород. Являється переможцем ІІ Всеукраїнського конкурсу моделей, нагороджений відзнакою BEST Podium model 2020, дипломом і стрічкою. Хлопчик ввійшов в ТОП «Найуспішніших дітей України» та в ТОП-10 «Талант Року» ІV енциклопедії «Найвидатніші діти України-2020». Крім того, став обличчям обкладинки цієї енциклопедії. Нещодавно скарбничка перемог маленького джентльмена поповнилася номінацією «Вибір редакції» в дитячому фотоконкурсі STAR KIDS, який організував наш журнал.

Початок кар’єри моделі
З раннього дитинства Женя із захопленням позував, коли його фотографував батько. А дебютна професійна студійна фотосесія малюка відбулася у вересні 2017 року для одного з українських видань. Жені тоді було трохи більше 3 рочків. За період 2017-2019 рр. він став героєм багатьох публікацій та одним із найкращих хлопчиків-моделей даного журналу. Крім того, після першої публікації Женечку почали запрошувати на особисті студійні фотосесії і різноманітні фотопроєкти. Було багато запрошень і для тематичних фотосесій в різних образах (учень, лікар, поліцейський, Миколайчик, Дід Мороз тощо). В грудні 2018 року відбувся дебютний вихід Євгена на подіум – його запросили взяти участь у благодійному дизайнерському показі в місті Хуст. Згодом разом з батьком Женя став окрасою обкладинки та головним героєм новорічного випуску одного з глянців. У лютому 2019 року Женечка також став головним героєм, але вже одного з випусків телевізійної програми «Дитячий простір» («21 канал», Ужгород). Після цього стали надходити пропозиції з-за меж Закарпаття: Львова, Києва, Словаччини, Франції, Італії, Словенії, Угорщини. Це додало хлопчику впевненості у власних силах, з’явилася додаткова мотивація для розвитку в модельному напрямку. В 2019 році Євген 2 місяці навчався в київській модельній школі «LolaKids». Нашій зірці довелося працювати з десятками різних фотографів, які, до речі, багато чому його навчили. В березні 2020 року в рамках багатожанрового Фестивалю STAR WAVES відбувся Всеукраїнський Офіційний модельний конкурс LITTLE PROFESSIONAL MODEL OF THE WORLD. Євген Смерековський став переможцем цього конкурсу в категорії «Хлопці», завоював GRAND PRIX та отримав головний приз – путівку в Париж на 6 днів. Крім того, як абсолютний переможець Женя нагороджений короною, дипломом, стрічкою. Також за результатами інтернет-голосування хлопчик отримав відзнаку переможця глядацьких симпатій цього ж конкурсу.

Репетиції, зйомки, позування…
Під час фотосесій, зйомок та подіумних постановок Женя Смерековський отримує колосальний досвід спілкування і поведінки з дітками різних вікових категорій. У нього виробляються лідерські якості, малий вчиться бути розкутим перед фото- і відеокамерами, глядацькою аудиторією. Разом з тим кожна фотозйомка для хлопчика ‒ це гра, яка приносить задоволення. Виступи, дефіле, фотосесії дарують масу позитивних емоцій, а також популярність. На славу Женя реагує дуже стримано, хоч і розуміє, що в певній мірі він являється зіркою. Женечку скрізь супроводжує тато, який робить відеозйомки. Потім вони разом розбирають кожну фотосесію, репетицію, модельний показ, правильність дій в тій чи іншій ситуації, обговорюють певні недоліки і шукають шляхи їх вирішення.

Навчання у школі
В цьому році Женя закінчив перший клас школи з поглибленим вивченням англійської мови в м. Ужгороді. Улюбленими предметами стали фізкультура, ритміка, письмо, англійська мова, математика. Маючи дуже насичений графік занять, поїздок та творчих виступів, наш школяр не тільки не втомлюється, а стає ще більш енергійним. Тому і з навчанням все в порядку. Вчителька Ксенія Володимирівна дуже радіє його досягненням і всіляко підтримує хлопця. В класі вона виділила окрему полку для журналів, які зірковий учень привозить з Києва. Однокласники реагують по-різному: є і заздрість, і злоба… Але тато завжди допомагає налагодити відносини в школі.

Сім’я та вільний час
Разом з татом, який працює хірургом, захоплюється фотографією і багато подорожує, Женя живе в Ужгороді. Малий обожнює гостювати у дідуся Віті в Міжгір’ї. Дідусь з бабусею Анею займається сільським господарством та зеленим туризмом, організовує дозвілля туристів, у вільний час пише картини маслом. А ще в Жені є тітка Наталія. Вона живе в місті Берегово, працює приватним нотаріусом, вміє добре грати на піаніно, співати, малювати аквареллю та олівцями. Хлопчик має безліч різноманітних захоплень. Так, йому дуже подобається плавати в басейнах термального комплексу «Жайворонок», що в м. Берегово. Крім того, він із задоволенням відвідує дитячі вистави ростових фігур, футбольні матчі, мотузковий парк, катається на роликах, скаче на батуті, малює, танцює, складає конструктори «LEGO», грає з татом у футбол, грає на планшеті у «Minecraft», дивиться улюблені мультфільми (всі частини «Історії іграшок» та «Крижаного серця»), поглиблено вивчає англійську мову.

Подорожі
З татом вони багато подорожують по визначних туристичних місцях України і різних країн світу: Хорватії (Трогір, Задар, Спліт, Шибеник), Словаччини (Земплінська Ширава, Міхаловце, Ліптовський Мікулаш, Кошице), Франції (Париж), Італії (Гарда, Верона, Мілан, Флоренція, Ріміні), Словенії (Марібор), Угорщини (Захонь, Вашарошнамень, Кішварда, Ніредьхаза, Дебрецен, Будапешт).

Плани на майбутнє
В майбутньому наш маленький цілеспрямований і наполегливий лідер хоче отримати хорошу освіту, стати успішним в моделінгу та плаванні, багато подорожувати з батьком і знову відвідати «Діснейленд» у Франції та «Гардаленд» в Італії, які стали його найулюбленішими парками розваг. Мріє також стати хорошим батьком для своїх майбутніх дітей.

Побажання Жені читачам
Щоб досягти успіху, потрібно вірити в себе. Не варто боятися помилок. Мрійте, не зволікайте і не витрачайте час даремно!

Фото: Христина Вінтер MUA&HAIR: Марина Гончаренко Фотостудия: MaxSpace STYLE: Kids Couture

Рекомендовані статті

3 коментарі

  1. […] самотужки виховує сина Євгена Смерековського молодшого, який завдяки своєму таланту вже став відомим в […]

  2. Осталась любовь на свете или уже нет. Хороший вопрос? Сможете ответить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *