Beauty-гід, Вибір редакції, Краса та здоровʼя, Новини

Beauty-знахідка місяця: Ten Science Fill Regen Wrinkle Treatment

Молодість – цінний актив, але час не стоїть на місці, і виглядати у 40 на 20 – справжнє мистецтво. Але ми знаємо, як зробити цей процес доступним для кожної жінки! Представляємо вашій увазі beauty-знахідку місяця: Регенеруючий дует День-Ніч для боротьби зі зморшками Ten Science Fill Regen Wrinkle Treatment. Цей унікальний продукт, який здивував світ, тепер доступний і в Україні! Готуйтеся вражати світ своєю бездоганною шкірою.

Унікальний дует для боротьби зі зморшками протягом дня та ночі, розгладжує зморшки та надає сяйва здорової доглянутої шкіри. Синергетична дія двох продуктів для одного результату. Вдень шкіра зволожена та наповнена. Вночі оновлена і зранку відпочила.

Фаза Денний догляд: безпрецедентна текстура, відчуття на шкірі бальзаму, який швидко розчиняється та вбирається під час нанесення, готуючи шкіру до наступного дня. Надає гладкості та комфорту, мінімізує зморшки та тонкі лінії.

2×30 мл.

Відновлююча фаза пілінгу – Ніч: концентрована двофазна текстура, сприяє оновленню клітин епідермісу, розгладжує морщинки. Вранці шкіра виглядає відпочилою, гладкою та сяючою.

Поради щодо використання:

Фаза Денний догляд: після очищення нанесіть на обличчя, шию та декольте та масажуйте до повного вбирання.
Відновлююча фаза пілінгу – Ніч: після очищення нанесіть безпосередньо на обличчя, шию та зону декольте та масажуйте до повного вбирання. Струсити перед використанням.

Вам також має сподобатись...